Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műszempilla ragasztót...

Milyen műszempilla ragasztót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Duo (fehér) van, de sajnos lecsúszkál... :(

2020. okt. 29. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Pedig pont a Duot akartam ajánlani. A legtöbben ezt dicsérik.

Várj pár másodpercet, mielőtt a szemedhez emeled, hogy egy kicsit ragacsosabb állaga legyen, így jobban fog tapadni.


De Csenge mindent elmagyaráz ezzel kapcsolatban. Nagyon profi a csaj:

[link]

2020. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hiaba varok vele, lejon. :( de megnezem
2020. okt. 29. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Eredeti? Jól használod? Nekem is duom van és betonbiztosan ott van, egyedül a szemzugnál válik el néha, de az is sok óra hordás után.
2020. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, inkább nálam is a szemzúgnál :(
2020. okt. 30. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Duo van felkapva de szerintem a catrice is megteszi.
2020. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Barbi2020 válasza:
Catrice 🥰
2020. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Catriceset használok és azzal könnyebb, Duot vettem a müllerbe 3000 valamenyiért majdnem 4 ezrért amikor ki nyomtam sárgás valami jön belőle elöször azt hittem lejártat vettem tovább nyomtam,és utánna jött a fehér ragasztó belőle,nekem nem vált be folyton lejött pedig vártam szemzugnál abszolut nem tapad oda kataszrofalis nem is értem mire ez a hype, catrice is lehet bénázni akkor már legalább olcsóbban.
2020. dec. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ott válik le a Duo-val, akárhogy próbáltam
2020. dec. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!