Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves lánynak nem fura ez...

14 éves lánynak nem fura ez az öltözködés?

Figyelt kérdés
Haspóló, olyan nadrág, ami a vádli közepéig ér és bokalánc.

2020. nov. 2. 00:39
 1/9 anonim válasza:
88%
Szerintem mindenki azt viseljen, ami jól esik neki, amiben magabiztos! Ha egy 14 éves lány így szeretne öltözni, akkor tegye! Egyáltalán nem furcsa
2020. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ebben nincs semmi fura. Minden második tizenévesnek vannak ilyen ruhadarabjai. A haspóló nem minden esetben közszeméremsértő, ha pl. éppen hogy egy vékony csík villan ki a bőrből, de ha valakinek a fél hasa kibuggyan, ahogyan a kétezres évek elején hordták a diszkós libák, az számomra már ízléstelen.

Egyedül az a fura, ha még november elején is ezt az outfitet viseled kabát helyett. 😂

2020. nov. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem találok benne semmi furcsát. Egy bokalánc meg szerintem szexi jó értelemben.
2020. nov. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, csak nem ilyen hidegben
2020. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minden oké nyáron ez a szett. :)
2020. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jácint78 ***** válasza:
18%

szia...


biztos jol erzed magad ilyenben ha nem latnak ugy hogy nyarig sokat edzheted magad ellenorizve az idealhoz kozelito formadat


... egy testet derekat teljesen vedo kabat es trening felso alatt is erezheted magad kellemesen...


javaslom a necc felsot is pamut top felett


amikor tul futott helysegben vagy lehuzod a cipzart de vigyazz van aki nem szeretne latni a szep lapos hasad es szexi koldokod...


tartsd be a kornyezethez illo illemet...


maradj mindig vonzo es onmagaddal elegedett

2020. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Bokalánc szerintem nevetséges de ez csak az én veleményem, haspolo meg kurvás ha csak nem valamihez van párositva.
2020. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, csak így novemberben lehet, kicsit hideg.
2020. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ebben a fura?

Mindenki azt vegyen fel, ami neki tetszik.

2021. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!