Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercingem van már 2...

Orr piercingem van már 2 hónapja. Mindig gennyesedik, fel dagad, piros. Miért lehet?Mikor lőtték akkor gyógyfülbevalót tettek bele, aztán kicserélték egy picire aminek golyós a vége. Attól tartok nem orvosi fém a piercing hanem bizsu, mert kopik.

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szalonban bizsura cserélték? Te jó ég.

Vegyél bele orvosi fémet, és kenjed Tetran krémmel.

2020. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem lövetünk. A lövés összetörheti a porcot, ami évekig fájhat, gyógyulhat akár évekig.


Ha kopik, akkor tuti bizsu.


Orvosi fém is kutya fąsza, implant minőségű titánnal szúrunk csak, és legalább 1.5 hónapig nem csesztetjük.


Orrot érdemes nem télen csináltatni, illetve allergia szezont kerülni, mert a takony is irritálhatja.

2020. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor fiatal voltam magamnak szúrtam ki tűvel (sterilizált) titokban tél közepén és egy fülbevalót tettem bele, majd utána egy plázában vásárolt pct. Semmi baja nem volt és mai napig van benne pc. Akkori barátnőmnek is átszúrtam ugyan ez a menet volt, neki sem volt baja vele.
2020. nov. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!