Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet csinálni piercing...

Mit lehet csinálni piercing melletti vadhússal?

Figyelt kérdés
Industrial piercingem van és a fülem külső oldalain kis duzzanatok vannak a lyuk mellett, belül pedig az ékszerre kezdett nőni a bőr. Visszamentem ahhoz, aki csinálta, de csak egy nagyobb ékszert adott, hogy ne nyomja annyira (előző 32 mm volt most 38as) minden nap 2szer kezelem octanisepttel, mindkét említett ékszer titán.

2020. nov. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha keloid, akkor apró műanyag gumival el lehet szorítani a keringés, és egy idő után elhal. De visszajöhet.
2020. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Hidrogén peroxiddal ecsetelgesd, hosszú idő alatt de leszárítja és az újabbakat is megelőzi.
2020. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos ez a keringés elszorítós cucc, amit az egyes ír?


(Nem kötekedés, csak én még eddig csak a hidrogénperoxidos megoldást használtam, az pedig működik

2020. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy otthoni módszer, szóval ha nem vagy òvatos, elfertőződhet.


[link]


Nekem volt keloidom, hidrogén peroxid nem csinált semmit. Zagyvait kérdeztem, ő ajánlotta ezt. Fáj, és elég undorító de nekem bevált.

2020. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu szerencsére az enyém nem keloid, és nem is ilyen nagy mint a videón, nagyon kicsik még de nem szeretném hogy tovább nőjenek.
2020. nov. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!