Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hordhatok ilyet?

Szerintetek hordhatok ilyet?

Figyelt kérdés

Akárhol utánaolvasok, azt látom, hogy az én színeimmel csak ezüstöt ajánlott hordani, nekem viszont az arany sokkal jobban tetszik. Sötét a hajam és a szemem, a bőröm pedig nagyon fehér, mondjuk nem vagyok sápadt mert könnyen kipirul az arcom. ,,Tél típus’’ vagyok elvileg.

Szerintetek hordhatok arany színű kiegészítőket, mondjuk fülbevalót stb., vagy nagyon előnytelen? Nyilván nem hordanék sokat egyszerre.



2020. nov. 19. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyan már, ezeket az évszaktípusokat ne vedd szentírásnak. Hordd azt, ami tetszik és amiben jól érzed magad. :)
2020. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan típus vagyok én is, mint te. Rozé aranyat simán hordok, megy a barackos árnyalatú bőrömhöz. Hordd nyugodtan, ami jólesik.
2020. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!