Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Dior Poison Girl parfüm jó...

A Dior Poison Girl parfüm jó illat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már jó ideje izgatja a fantáziám, de sajnos ebben az időszakban macerás próbálni, kis mintám pedig még nincs belőle, pedig nagyon érdekelne.

Szeretem az édes, fűszeres illatokat. Páran a Black Opiumhoz hasonlítják, amit nagyon szeretek téli/őszi időszakban. Na, annak olyan illata van, mint a világ legfinomabb vaníliás sütijének, az édessége ellenére pedig elég testes és határozott.

2020. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem az ilyen jellegű illatokat. :) A Black Opiumot mondjuk nem érzem teljesen magaménak, de megértem a rajongást. Ha valakinek van még valami jó tippje, szívesen fogadom. :D A Poison Girl-ön meg gondolkodom, hogy megrendeljem-e, bár így látatlanban kicsit necces, de az összetevők alapján jó lehet nagyon.
2020. nov. 25. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én néha szívesen elszagolgatom, de magamon baromi erős lenne, nem az én illatom. Picit nekem olyan karácsony illata van amúgy. De érdekes választás, az biztos, hogy karakteres.
2020. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen parfümöm, hát nem szerettem egyáltalán. Zavaró, tolakodó illat erősen édes köntösben.
2020. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, én is vettem azóta. :D Szerintem kellemes amúgy, szokásos cukros lötty, de néha jól esik.
2020. dec. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!