Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül a körmösnek az...

Mennyibe kerül a körmösnek az anyag, ha 5.000Ft-ot kér egy porcelán körömért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen márkát használ. Én crystalos vagyok bár nem vagyok oda a márkáért de manapság ez az ami biztos minőség és nem szeretnék kísérletezni a vendégeimen. Más márkából (pl 2mbeauty) is vannak ugyan ugy jo minosegu anyagok olcsóbban. A kérdésre válaszolva egy 100ml-s liquid 4 ezer hozza a porcelanpor is kb 4-5 ezer attól fugg milyen kiszerelést veszel. +nail prep, primer stb
2020. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet ezt így visszaszámolni.

Van, aki 5000-ért csinálja és valami gagyi, olcsó anyagot használ, mondjuk 1000-ért és 4000 hasznot tesz rá, van, aki jó minőségű vagy prémium anyagot használ és kevesebb hasznot tesz rá.

2020. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok tényező van. Ugye az 5000ft-ban nem csak az anyagköltség és a munkadíj van benne, hanem a rezsi,üzletbérlés stb. Persze csak akkor ha hivatalosan csinálja és bérli a helyet.

Márkáktól is függ.

2020. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az anyagot fizeted meg, a 3-as tökéletesen leírta.
2020. dec. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!