Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudok műszempillát feltenn...

Nem tudok műszempillát feltenni, meg akarom tanulni. Milyen ragasztót vegyek? A mágneses tényleg jó?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mágneses szempilla az emberek 80%ának nem jó, mert 1 féle forma van, és legtöbb embernek nem illeszkedik..


fodrász kellékesben vegyél ragasztót, és a kínai boltban lehet olcsón szép pillákat kapni. A lényeg hogy vágd méretre a belső felénél, és vékonyan tedd fel a ragasztót. 30 mp szárítás kell neki, addig rázogasd. Illesztésnél ujjal tedd fel, majd szemöldök csipesz végével óvatosan nyomkodott oda.


Én így szoktam, de van rengeteg youtube video ebben a témában. Elsőre nem fog sikerülni, nekem kb. 10. alkalommal nézett ki úgy, hogy építettnek hitték.

2020. dec. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egy tipp: elsőre semmiképp ne fekete ragasztót vegyél, mert mindened olyan lesz. Átlátsz vagy fehér, de átlátszóra száradó ragasztót vegyél. Jó ha van kéznél fekete szemhéj tusod (zselés jobb, mint a folyékony), hogy ragasztás után át tudj vékonyan menni a ragasztón, miután teljesen száraz.


#1 voltam

2020. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ragasztóból nekem most az io márka van fodrász kellékes boltból.


amit semmiképp ne vegyél: Lora (Euro Bolt) marja a szemet.

2020. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
A mágneses a legegyszerűbb kezdőknek. Sokféle van, netről is lehet rendelni, illetve azt is lehet méretre vágni.
2021. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!