Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Timestore.hu megbízható...

A Timestore.hu megbízható oldal?..

Figyelt kérdés
Órát szeretnek rendelni, de nem vagyok az oldalban 100% biztos. Láttam az előző kérdéseket, bizonytalan vagyok, mivel, hogy van utánvét, céginformáció.hu-n is megtaláltam őket, sőt az árukereső is megbízhatónak ítéli, meg az ÁFÁ-s témáról is hallottam (ott olcsóbb stb) de ott van bennem a félsz, mivan ha replika vagy full kamu az oldal, pont ugyanezt a modellt nem találom magyar székhelyű oldalakon.. volt egy másik oldal a “BRASTY” de ott is a székhely a Cseh Köztársaságban található így a helyzet ugyanaz. Előre is köszönöm

2020. dec. 8. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már tőlük, eddig semmi gond nem volt. Előtte persze utána olvastam én is elég sokat.
2020. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem már onnan, teljesen új, bontatlan dobozos óra jött. 23 ezres Casio volt. Szerintem megbízható. 80-100 ezer fölötti órát amúgy sem vennék ilyen helyről.
2020. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Sok a hamisítvány de amúgy oké az oldal.
2020. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én egy 55 ezres Tommy Hilfiger férfi kárórát szeretnek, ezer is kérdeztem nyilván nem akarok ennyi pénzt kidobni az ablakon /ha replika vagy bármi/
2020. dec. 8. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz, ezzel a névvel triggerelni fogsz néhány embert :D Nézd a jó oldalát, még ha hamisat is kapsz, nem fog feltűnni, mert hamis TH pont olyan jó minőségű, mint egy eredeti.
2020. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Tomihilfiger?


Abból tényleg mindegy, fos mind.

2020. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt, ettől függetlenül lehet saját véleményed. De senki nem kérdezte :)
2020. dec. 8. 17:38
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

7.-nek.


Inkább megköszönnéd!

2020. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én már rendeltem onnan drágább órát, eredeti volt. Garancia is volt rá.
2020. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Jó, megbízható oldal. Már 2 órát is rendeltünk tőlük. ( tommy hilfiger, diesel)
2020. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!