Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már több mint 2 éves a helix...

Már több mint 2 éves a helix piercingem,de állandóan be van dagadva és egy ilyen csomóféleség van rajta,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Piercingesnél csináltattam,szúrták és egyből karika ment bele.

Ennek már 2 éve.Azóta folyamatosan rajta van az a dudor(főleg hátul) de általában nem fáj.Vannak azonban időszakok amikor szinte lila és lüktet(nagyon fáj olyankor)de ez 1-2 nap alatt elmúlik

Kiszedni semmiképp sem szeretném,mert ezektől függetlenül nagyon szeretem!

Szerintetek mi lehet az?Esetleg mit lehetne vele kezdeni?Jó tanácsok?

[link]

[link]

[link]



2020. dec. 8. 23:50
1 2
 1/12 ReGina... ***** válasza:

Próbáltad már hidrogén peroxiddal kezeli?

Nekem segített, igaz nem ekkora volt, és friss iden szeptember

eleji pc.ról van szó.


Amúgy szerintem ez irritáció miatt alakult ki (angolul irritation bump), vadhús. A karika sem volt a legjobb ötlet elsőre bele.

Én is azt szerettem volna, aztán nem volt megfelelő méret és banán alakú ment bele. Viszont én kicseréltem miután jelentkezett a probléma egyenes szárú talpas ékszerre, azóta nekem lement.

Tudom javasolni még a kamillás borogatást, ocpenostepet, betadint, dermazint, tetránt.

Bár ezek inkabb akkor hatásosak ha friss a pc.

Esetleg az is lehet hogy nem megfelelő minőségű a pc. Tehát nem titán vagy orvosi fém.

21/L- helix tulajdonos.

2020. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A hidrogén-peroxidot még nem próbáltam,de mindenképp ki fogom!Köszi az ötletet!

Orvosi fém van most bent,mit ajánlasz helyette akkor?

2020. dec. 9. 00:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Az orvosi fém is irritálhatja?Próbáljam meg a titánt?Vagy elég ha csak talpasra cserélem a karikát?
2020. dec. 9. 00:17
 4/12 ReGina... ***** válasza:
100%

Orvosi fém elvileg jónak kellene lennie.

Lehet egy egyenes szárú pc többet segítene a helyzeten.

És próbáld kezelni is.

De ha ezek ellenére sem javul 2-3 hétén belül, akkor lehet meg kellene gondolni a kivételét.

Nincs benne geny? Nekem volt egy pici az ilyen pukliba, azt érdemes lenne óvatosan kinyomni.

2020. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Menj el egy orvoshoz! És többet ne likaszgasd magad, nem vagy bantunegró!
2020. dec. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Tetrant probaltad? Koldok piercingem van, 1,5,evig kinlodtam vele a szuras utan, es vegul a tetran helyrehozta. De amikor kicsereltem "muanyagszaru" orvosifemre a titan pcm, 3 nap alatt ujra kb igy nezett ki, mint a Tied.. Vissza a regi ekszer es semmi baja. Egy probat megerne a csere nalad is.
2020. dec. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Én kivetetném pár napra. Fertőtlenítés, kenegetés és esetleg pc csere (orvosi fém).
2020. dec. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a piercer azt mondta, hogy mindenkepp csakis titan ekszer. Fertotleniteni legalabb napi 1x. Ilyen kinoves nekem is sokszor volt mar rajta, csakis tiszta (nem kevert, ahogy sokan mondjak, semmire nem jo) teafaolajjal kenegetni napi 2x (reggel este). Nekem kb 3 nap alatt leszaritja/eltunteti rola. Van par helixem, meg tobb piercingem, tehat tapasztalatom van. Majd irj hogy hogy sikerult.

23/N

2020. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem vadhús szerintem.Mindenképpen kérj tanácsot,attól aki szúrta.
2020. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni hogy ez nem vadhús, valószínűsítem h iritaccio én 70% alkohol ajanlanek ra mert az lemarja csak az a baj nm tudjuk mi nezzesd meg szakemberrel:))
2020. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!