Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a kedvenc karácsonyi...

Kinek mi a kedvenc karácsonyi műkörme?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen tényleg van, hogy karácsonyi műköröm?
2020. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem azokat a körmöket érti a kérdező, amik ilyen tipik karácsonyi körmök, és elterjedtek minden karácsony idején.

Amúgy én a bordó-ezüst keveréket szeretem, mert általában karácsony előtt megyek kormoshoz, így az illik a karácsonyhoz is, meg a szilveszterhez is.

2020. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezust,bordo feher,hopihek,elegans🥳
2020. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A piros
2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Őszintén megmondom, én szánalmasnak tartom a kis hópihés, pingvinkés, rénszarvasos zöld, fehér, piros körmöket, 16 év fölött már egyetlen nőnek sem kéne ezzel égetni magát.

Nekem is van műkörmöm, szó ne érje a ház elejét, de én nem az évszakhoz, ünnephez választom a körmöm színét, mintáját. Nektek is ezt ajánlom, csajok. (:

2020. dec. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Francia, a kozepso ujjamon ezüst hopihe mintaval, a gyurusujjamon piros alap+feher pihe. :) De egy cuki renszarvast is siman bevallalnek :)


5# Meg az a szerencse, hogy nem mindenki egyforma. En 34 evesen sem tartom szanalmasnak magam ez miatt. Az a fontos szerintem, aki viseli jol erezze magat. Mindenki nek pedig soha semmi nem fog megfelelni. Szoval eleg ha nekem tetszik :)

2020. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#5

A legtöbb ember meg azt tartja szánalmasnak hogy beleszólsz más dolgába:D

Mondom ezt úgy hogy én sem szoktam olyan körmöket csinálni. Az év nagyrészén nude körmöm van, és karácsonykor sem változtatok rajta.

2020. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van aki szereti az évszakokhoz illesztve készíttetni a körmét, nincs ezzel semmi baj. Azzal sincs baj, ha nem mindenki ebbe a kategóriába tartozik, hisz ahány ember annyiféle. Csak egymást ne szóljuk már le az eltérések miatt!
2020. dec. 18. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Van egy körmös ismerősöm, és mindig rakja fel az éppen elkészített munkáit.

Pont ma délután kérdeztem meg a férjem,hogy ezeket a hóemberes, szarvasos, télapós körmöket vajon felnőtt nőknek készíti vagy tiniknek? 😃

Hát a válaszokból ítélve akkor lehet hogy "érett" felnőtt nőknek.

Amúgy nekem nincs kimondottan karácsonyi/tavaszi/nyári körmöm. Most francia manikűr van a gyűrűsujjamon kék mintával, de egy arany-piros kombót eltudnék képzelni.

2020. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Legszebb öröm a műköröm?
2020. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!