Műszempilla kihullik?

Figyelt kérdés
Rakattam fel 2D-s műszempillát. Pénteken rakták fel, ergo 2 és fél napja van fent. Na már most nekem idáig még sosem volt műszempillám. Péntek óta esett le pár szál, hol a 2 szál összeragasztva, hol 1-1 szál. Megjegyzem NAGYON kevés jött ki ez idő alatt, olyan 2 db, ahol a 2 szál egyben volt és olyan 4 db 1 szál maradt a kezemben. Ez persze "csak" az, amit én láttam. Ezek is egyébként fésülés során pottyantak ki és tényleg nem feltűnő, nem látszik honnan estek le. A kérdésem a következő, ez szép és jó, hogy most nem látszik, de 3 hét múlva, ha megyek töltésre, addig mennyi hullás számít normálisnak? Gondolom ha kihullana fele vagy még több a 2D-s szempillának, az nem túl jó és akkor ott más is van a háttérben. Őszintén én azt hittem kezdőként, hogy minimum 1-1,5 hétig nem fog egy sem leesni. Idáig sem esett le sok persze, de azért na. A másik, hogy sokan mondják, hogy cserélődik a saját pilla, amit értek is s tisztában vagyok vele, de idáig amikor nekem leesett az összeragasztott 2 szál vagy 1-1 szál, az csak a mű pilla volt, a sajátom nem esett vele. Ez normális? Vagy a ragasztással van gáz? (Első 48 órát betartottam) Akkor kisebb eséllyel fogja a 3 hetet is bírni?

#2D #Műszempila
2020. dec. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pillástól is függ mennyire dolgozik jól. Pár szál normális ha kihullik de nekem ez kicsit soknak tűnik. Szerintem csináltasd másik pillásnál legközelebb, hátha az a baj
2020. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy száraz szemem van és néha muszáj szemcseppet használnom, erre fel is hívta a figyelmem a kozmetikus, hogy sajnos ez a ragasztót gyengítheti. 😕
2020. dec. 22. 06:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia :) tapasztalatból mondom hogy rossz a pillás akinél voltál

Mivel ha normálisan csinálja akkor két külön álló szál nem lehet össze ragasztva és a másik szálakról ahogy mondtad leesett a mű pilla ami azt jelenti hogy a ragasztó elengedte

Sürgősen válts pillát mielőtt még a szemedben is kárt tesz és az eredeti pilláidban

Remélem segítettem

2021. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!