Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Amikor körmöt csinálta...

Lányok! Amikor körmöt csináltattok figyelembe veszitek, hogy a pasitoknak milyen formák, színek, hosszúságok tetszenek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nme
2020. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem az ő körme
2020. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Szerencsére eddig egyik pasimnak sem voltak különösebb elvárásai ilyen téren, de mielőtt valami szokatlant csináltatnék, ki szoktam kérni az aktuális partnerem véleményét. Vagy ha mondjuk tudom, hogy irtózik a piros körömtől (most csak mondtam valamit példának), akkor nem festetem olyanra.
2020. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen is, meg nem is. Sosem szólna bele, hogy milyet “csináltathatok”, de ha tudom, hogy van, ami kifejezetten nem tetszik neki, akkor nem fogok csakazértis olyat kérni.
2020. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Lol leszbikusként én sok körmösnek magyaráztam már, hogy a kicka forma vagy túl hosszú felér egy impotenciával szóval reszelje még 😂
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Én általában igen, szeretem ha tetszik neki.
2020. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!