Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik körömlakk vált be a...

Melyik körömlakk vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Amikről azt hallottam, hogy jók, az a molyra, a Sally Hansen, a Rimmel, és az Essie. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. jan. 3. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Essie. Nekem a legjobb, amit eddig próbáltam. Azóta csak ezt a márkát használom.
2021. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ár-érték arányban a Molyrát találtam eddig legjobbnak. Nem drága, de a többi körömlakkhoz képest viszonylag elég sokat bír.
2021. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, 3-as, köszönöm a válaszotokat, kb hány napig bírják az általatok említett lakkok?
2021. jan. 3. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Essie nekem egy hétig, úgy, hogy két réteg lakk, fedőlakk nélkül.
2021. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Douglas sajatmarkas lakkja vált be legobban. Krémes állaga van, szépen fed és egy hétig birja.:) 1500Ft körül van amikor akciós akkor 800
2021. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Leginkább az épített ami anyagában színes. A lakkok lepattogzanak.


Ha nagyon kell választani normál lakkot, akkor az OPI jött be leginkább.

2021. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!