Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy soros műszempilla meddig...

Egy soros műszempilla meddig bírja ki?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata kérem irja mar meg hogy egy soros pilla meddig birna ki. En ugy szeretnem hogy holnap delutan felrakom, es szombat estig (kb 7ig) kibirná? Koszonom a valaszokat
2021. jan. 15. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tincses pillám van.

Magamnak rakom amikor épp eszembe jut.

Péntek éjjel tettem fel őket, ma csütörtök éjjel van és még fent vannak.

2021. jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ki kérdezett a tincses pillarol istenem olvasd mar el a kerdest. Komolyan mondom szovegertes es ertelem 0 az emberekben. Kiirtam vilagosan egy kerdest erre jossz egy atom hulyeseggel koszi
2021. jan. 15. 01:49
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

😂🙋‍♀️🤦‍♀️

Tudod mi a különbség a 2 között?

2021. jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ejjelre leszoktam szedni, mert ejjel nekem elmozdul, nyom stb.Raadasul nem sok ido ujra ragasztani es meg pihen is picit a szemhejam ejjel.


Egyebkent pedig az 1. segiteni akart, ugyanugy ragasztod a tincseset is mint a sorost. Es a tincsessel is ugyanugy jartam, mint a sorossal,az 1-2ejszakat max kibirt, de az is elmozdult.Kenyelmetlen.


A kommunikacios stilusodon pedig gondolkozz el.

2021. jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Hú hallod, a stílusod az nagyon alpári.

Tudod nem minden a külső, ha belül rohadsz!

Semmi rosszat nem írt az első, valószínű te nem vagy tisztában a dolgokkal. Ugyanis ugyan azon elven működik mind a kettő.

2021. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem pár óra után lejön, sokáig semmiképp nem javasolt, smink lemosásánál, arctisztítás közben mindig leveszem ha esetleg még ott lenne.
2021. jan. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!