Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szájpiercing + orrpiercing...

A szájpiercing + orrpiercing egyszerre már túl extrém? Lent kép a szájpiercingről.

Figyelt kérdés

Ez már túl sok vagy még belefér?

Ilyen szájpiercinget szeretnék: [link]


Tehát az ajkam sarkába egy karikapiercinget. Az orromba is karikapiercing lenne.



2021. jan. 15. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kapsz már "így akarsz egyedi lenni, feltűnési viszketegséged van" típusú kommentet, de ez ezzel jár. Nekem is orrkarikám van, és egy karika helixet tervezek, tetszik a kettő karika együtt. Szóval szerintem neked is jól fognak mutatni, ha így tetszik, miért ne?
2021. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ReGina... ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Ha neked bejön miért ne? Ha nem teszik végül ki tudod venni. Kb. meg sem fog látszani.

Vagy ha kivancsi vagy hogy nezzne ki vegyél fake karikát azt be tudod tenni ide is oda is, szóval megnézheted, hogy áll neked.

2021. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, és szerintem sok ember hasonlóan érez. És akkor mi van? Ne akárkinek akarj megfelelni, mert úgysem tudsz mindenkinek. Ha szerinted nem túl sok, és el tudod képzelni, hogy jól éreznéd magadat így, akkor csináltasd meg. Ha mégsem tetszik vagy változik a stílusod, a gyógyulási idő után bármikor kicserélheted másmilyen ékszerre, vagy ki is veheted.
2021. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy magadnak tetssz, illetve ügyes piercingeshez menj, aki semmilyen kárt nem okoz. Van akinek tetszik, van akinek nem, de idegenek véleménye ne legyen mérvadó ebben.:)
2021. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! :)
2021. jan. 16. 22:01
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyszerűbb karika, akkor nem sok. Max ha soknak találod akkor később az egyiket cseréld ki valami másra.
2021. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem pont az a lényeg, hogy senkinek se tetszen, csak neked. Mert így nem kell attól félni hogy mainstream lesz, mert az szerintem sokkal gázabb :D Meg lehet nézni mi folyik a tetkó piacon, 15 éve még egyedi és extrém volt, ma meg már minden taknyos szét van varrva, még a nők is...
2021. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, a nőknek jól áll a tetkó.
2021. ápr. 23. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
hát amikor egy nő jobban ki van varrva mint egy 90-es évekbeli motorosbanda tagja, na... azért van egy bizonyos határ. De hát kinek a pap kinek a paplan...
2021. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!