Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű géllakokat...

Milyen színű géllakokat ajánlanátok a körmömre, ami visszafogott?

Figyelt kérdés
Én festem a körmöm magamnak. Szeretnék venni néhány színt, és érdekel, hogy milyen színeket ajánlanátok, ami a visszafogottságomat tükrözi?

2021. jan. 22. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nude
2021. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Valami olyat, ami nem üt el a körmöd színére, így ha még az elején nem olyan pontos, lepattog esetleg néhol, nem olyan szembetűnő. Esetleg valami halvány barnát javasolnék, vagy valamilyen halvány rózsaszínt. Ezt feldobhatod egy kis csillámmal szerintem. Ha picikét izgisebb színeket szeretnél, akkor tudnám ajánlani a pasztell színeket, például tavasszal/nyáron baromi jó a pasztell lila, kék, rózsaszín, esetleg zöld.
2021. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nudere meg egy szavazat. vagy esetleg francia lakkozas?
2021. jan. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊

A francia lakkozás sem hangzik rosszul, de én még kezdő vagyok a géllakozásban, ezért egyenlőre még az egyszerű, egyszínre festés megy. 😊

2021. jan. 23. 10:57
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
Én is nude témàra szavaznék, de abból pl valami picit sötétebb àrnyalatra.
2021. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!