Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket tegyek fel,...

Milyen sminket tegyek fel, hogy tuti ne ismerjen meg senki az utcán?

Figyelt kérdés

Egy kissebb városban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit. És boldog boldogtlan megállít beszélni, ha boltban vagyok/oda megyek/onnan jövök, és nekem erre nincs időm, többnyire sietek, hogy visszaérjek az online órámra. Viszont ha megmondom, hogy sietek, akkor vagy nem fogják fel, és dumálnak tovább, vagy behisztiznek és pletykálni kezdenek, amiből anyáméknak annyi jut vissza, hogy egyrészt mit kerestem én az utcán az online órák között, másrészt milyen bunkó voltam azzal a random öregasszonnyal, aki elsorolta az összes pletykát, ami nem is érdekelt volna, és hogy róluk mit fognak gondolni, hogy én tanítási időben utcán vagyok, ráadásul "bunkó vagyok az emberekkel"(alias megmondom, hogy nem érek rá, sietek)

Na mármost engem még a helyiek nem sokat láttak, amióta szemüveges vagyok, mivel azóta nem volt dolgom a központban lévő boltokban, szóval lehet elég lenne a szájmaszk és szemüveg kombó a felismerhetetlenségre ezért kéne valami szemsmink ami nem fura, de azért nem ismernek fel, mivel egy sminket összedobni nálam max fél óra, a helyi pletykákat hallgatni az meg eltarthat két órán keresztül is, vagy tovább, ha több emberrel találkozok össze.


Mit javasoltok, milyen sminket csináljak, hogy ne ismerjék fel az utcán?


2021. jan. 25. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

OMG! :-DDDD


Gondolod, hogy az ilyen energiavámpírok nem ismernek fel azonnal a kabátodról, a járásodról, a testalkatodról.....???


LOL

2021. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Chewbacca jelmezt.
2021. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, a kulturáltan kinéző kabátomban nem voltam mostanában utcán, szóval hátha segít a smink meg az átlagos öltözetem. Igazából nem konkrétan engem ismernek fel, hanem hogy hasonlítok anyámra, mert "olyan alakú a szemem"
2021. jan. 25. 11:37
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
miért érdekel mit mondanak rólad anyádnak?
2021. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, hány éves vagy, hogy olyasmivel foglalkozol, hogy mit mondanak anyádnak...?

ha normális anyád van, akkor pontosan tudja, hogy milyen a falusi pletyka.

2021. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
18 vagyok és még itthon élek, szóval egész nap hallhathatom a hülyeséget a pletyka miatt, szóval egyszerűbb ha csak nem ismernek meg az utcán
2021. jan. 25. 13:06
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%

Simán küldd el őket a picsába.

Sminket meg értelemszerűen olyat csinálj, amit eddig nem szoktál pl. ha eddig erősen festetted a szemhéjad, akkor most fesd natúrra vagy fordítva, ha eddig nem használtál tust, akkor most igen. De ha egyszer felismernek ezzel a sminkkel akkor utána is fel fognak, szóval marad az első opció.

Egyébként nálunk is ez ment, én gimibe már máshová jártam, így alig láttak a helyiek, szóval ha megtaláltak az utcán vagy a boltban akkor egyből jöttek hogy kérdezősködjenek (tudod, a mi van a suliban, hova mész tovább, van már barátod, stb.) és volt hogy egy asszony bepanaszolt anyámnak, hogy elmentem mellette biciklivel és nem szálltam le beszélgetni, hallatlan! Mások is szóltak már anyámnak hogy milyen városi bunkó lettem mert nem bájcsevegek, hanem megyek dolgomra. Ilyen helyeken ez megy, el kell engedni. Visszamondják anyádnak hogy az utcán láttak? És akkor mi van?

2021. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűbb lenne felvenni egy nagy napszemüveget. szemedet nem látnák, szemkontaktus nem lenne, arcodból is viszonylag sokat takarna.
2021. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy napszemüvegben nem látok, mivel alapból szemüveges vagyok, már megszokta azt a szemüvegem. Illetve télen fura lenne nagyon
2021. jan. 25. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd az lesz a pletyka, hogy "láttátok a Julis lányát? hogy ki volt kenve-fenve, meg napszemüvegben próbálta álcázni magát??"


:-DDD

2021. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!