Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gáz a fake piercing?

Miért gáz a fake piercing?

Figyelt kérdés
Én szeretem. Oda teszem a kis karikát, ahová kedvem tartja, nem kell hozzá lyuk, nem kockáztatok vele gyulladást, fájdalmat. Persze nem is mondom azt a környezetemnek, hogy valódi, de mégis azt vettem észre hogy sokan gáznak tartják. Miért?

2021. febr. 4. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Mert egy hazugság.


Olyan mintha feltennél a netre magadról egy olyan képet, amint magad mögé retusálod az Eiffel-tornyot, miközben sosem voltál ott.

2021. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nem hazudok vele, elmondom, hogy nem valódi.
2021. febr. 4. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem valódi ès ami nem valódi az az emberek szemèben hazugság, akkor is, ha elmondod. Ha pc-t szeretnèl csináltad igazit. Nekem is volt fake, de csak mert nem tudtam, hogyan állna ès addig nem akartam szuratni. Vettem egy faket, kipróbáltam, jól állt ès megcsináltattam az igazit.
2021. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz.

Ez olyan mintha a bőrnyakláncra mondanád hogy hamis, mert hát nem is lánc.


Ugyanúgy ékszer a nem jukasztásos piercing is, és ugyan azt a stílust tálalja a külvilág felé, és az ékszerben maga az üzenet a lényeg.

2021. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz,nem is érdekel,észre sem veszem,hogy nem valódi.
2021. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Kb olyan mint mikor a cigányok hamis arany vastag nyakláncot hordanak, közbe meg 500Ft-juk sincs hóvégén.


Valami olyan dologgal akarsz villantani aminek a valós kreditjeit nem tudod vagy akarod "megfizetni" Ezért gáz.

2021. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van igazi is,mert megtehettem, kedves utolso 😅meg kamu is, szerintem nincs ezzel gaz.
2021. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem igazi van, de nem igazán érdekel, ha valaki fake piercinget hord. Ha az tetszik, miért ne? Én nem hordanám, nekem gagyi hatása van kicsit, de persze lehet van ami jobban néz ki. Most ha valaki még fiatal, és nem engedik, vagy ilyesmi, végülis ez is egy megoldás.
2021. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem 18 éves koromig nem engedték otthon, csak a fake pc-t, szerintem nem gáz, sok olyan szitu volt, h suliban ki kellett venni stb. Azóta már igazi (18. születésnapi ajándék volt a septum) és lett mellé még egy ajak pc-m par napja.

Nekem soha senki nem szólt be miatta, ellenben a valódival:/

Ne izgasd ezen magad, mindenkinek úgyse fogsz tudni megfelelni☺️

2021. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Abody ***** válasza:
Azok akik szerint gáz, mert nem szenvedtél meg vele, a legnagyobb kisebbségi komplexusosok, annyira közel sem fájdalmas csináltatni egyet lol.
2021. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!