Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha gy pasin...

Szerintetek gáz ha gy pasin nyaklánc/karkötő/gyűrű van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha rózsaszín ékszereket hord...:D amúgy nem.
2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem egy kaucsuk nyalkánc jól néz ki egy medállal. Karkötőből meg a vastag bőr tetszik rajtuk. Gyűrű.. hát ha srác lennék én nem hiszem, hogy felvennék házasságom előtt :)


18/L

2010. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ízlésesek ezek a kiegészítők, akkor nem gáz. Ha illik a srác stílusához akkor oké. A páromnak is van egy ezüst karkötője, amibe a monogrammunk van vésve, és jól áll neki!
2010. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Utolsó! Nagyon jó ötletet adtál! Jövő hónapban leszünk 1 éve együtt a barátommal, én is karkötőre gondoltam, de ez a monogrammos megoldás nagyon tetszik! Kösziii!!!
2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

SZerintem nem.

Az ismerőseim közül is páran hordanak karkötőt , meg skorpiós nyakláncot. Nyilván nem ciki mivel ezek pasis ékszerek ezért nem.

Ez olyan mint a Bakkancs meg a Magassarkú . :D

2010. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy csak menő akar lenni vagy egyszerűen szereti az ékszereket.
2010. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyon nem.. karkötőnek csak az ami ilyen vastag bőrcsík olyan 6 centi vastag kb.. és rajta szegecsek. az jó de a többi, pf
2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 16. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen... és hogy hogy illik a stílusához. :D ~ nyaklánc, karkötő. :D

a gyűrű nekem nem tetszik. :S

2010. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha megy a stílusához akkor nem :) sőt akkor kifejezetten szexi tud lenni :P(persze tudni kell viselni.)
2010. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!