Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan fiú akinek tényleg...

Van olyan fiú akinek tényleg bejön a műköröm?

Figyelt kérdés
Mi viszi rá erre a lányokat, sosem értettem.
2021. febr. 6. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem tényleg bejön! alapvető nálam hogy szép ápolt legyen a nő keze és a műköröm nekem amúgy tetszik.


24/F

2021. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rám néha megsértődnek a nők mivel ha felmém közelednek én megmondom hogy smink nélkül jobban izgat, bár nem tudom mért sértő ha bevonat nélkül is bejön. Bár mindenkinek szíve joga, de ne várják el hogy azt mondjam hogy tetszik ha nem, őszinteség prioritást élvez nálam.
2021. febr. 6. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőkènt válaszolok, de èn azt vettem èszre a fèrfiak többsègènèl az aranyközèpút a nyerő. Vagyis a termèszetessèget szeretik, de nem ellenzik a sminket, mű dolgokat csak legyen èsszerű kereteken belül. Pl ha műköröm jobban tetszik nekik valami egyszerűbb, mint valami csilivili termèszetellenesen hosszú karom, amivel mèg a fenekèt sem tudja kitörölni a hölgyemèny. Sminkből is azt vettem èszre, hogy a legtöbbnek nincs baja vele, ha igènyesen, szèpen van elkèszítve ès nem úgy nèzel ki mint egy prosti.
2021. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem értem, engem sem zavar ennyire kritikusan ha a belső jó hozzá, csak néha nem értem miért a kihúzott szemű lányok ócsárolják a természetes szemöldökű hölgyeményeket bár lehet ironikus.
2021. febr. 6. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan fiú, de szerintem általában a műkörömben is a nem túl hosszú, nem túl csicsás ami tetszik nekik.
2021. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút bejön egy igényesen megcsinált műköröm.

Még akkor is, ha kicsit hosszabb az átlagostól, viszont ne legyen túl csicsás és lehetőleg kocka formájú legyen. A hegyestől hányingerem van, nagyon bugyutának tartom. Az ovális pedig picit öreges.


Egyébként akik fikázzák a műkörmöt, valószínűleg olyanból indulnak ki, ami igénytelenül van megcsinálva. Az egyik munkatársamnak műkörmei voltak mióta megismertem, de csak évek múlva tudtam meg, akkor is Ő mondta csak. Teljesen természetesnek tűnt.


Ez a véleményem egy ízléses sminkről is. Vonzó, szexi tud lenni, persze tudni kell "viselni" is. Volt egy 52. éves kolléganőm régebben. (Párszor meg is volt, de csak amolyan munkahelyi szex során:)) Nagyon csinos, szexi, vonzó dekoratív nőci volt, majd eljöttem arról a munkahelyről és pár hónap múlva véletlenül találkoztam vele egy bevásárlóközpontban. Smink nélkül volt, szabadidőruhában. Hát nem ismertem meg, olyan volt mint egy rém, Ő köszönt rám egy méterről.


Szóval becsapós a smink, de néha nem baj.

2021. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:

3# Én meg férfiként válaszolok nem azért Prosti valaki mert szexis azért az valaki mert pénzért teszi....

Kereslet kínálat megtalálja egymást tehát a természetes sem annyira törvényszerű bár tény hogy nagyon mű sem legyen valaki de nekem pl semmi gondom a karmokkal sem. 41f

2021. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!