Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tartos szemoldokfesteke...

Milyen tartos szemoldokfesteket hasznaltok ami tartos szoke ritka keves szemoldokon, ami a bort is megfogja?

Figyelt kérdés

Aki kozmetikus az talan jobb valaszt tudni adni :)

De akarkinek ha van vmi ami bevalt Szoke ritka szemoldokre meghallgatom :)

Refectocilrol jookat hallottam, tenyleg jo?

Vagy tud esetleg vki jobbat?



#smink #szemöldök #Tartos szemoldokfestes
2021. febr. 10. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik festék megfogja a bőrt is.


Sokáig kozmetikushoz jártam festetni, de 2 éve már magamnak festem. Bementem egy fodrászkellékesbe és ott a RefectoCil-t ajánlották (festék+oxi). Meg vagyok vele elégedve. Én 20 percig hagyom fent és így kb. 1.5 hétig szép.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2021. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dejooo szupeeer :) es neked barna vagy szoke?

Koszonom :)

Es hanyas oxival csinalod?

Elotte zsirtalanitod a szemoldokod?

2021. febr. 11. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapból nagyon világos szőke a szemöldököm. A festéktől olyan sötetszőke/világos barna lesz.


Nekem 3%os oxit adott az üzletben az eladó.


Micellás vízzel át szoktam törölni előtte, hogy ne legyen a bőrömön semmi vagy foltosan fogja meg a festék (kozmetikusnál számtalanszor foltos lett és nem tudták az okát).


Valamint kis pálcika van a festékhez ha jól emlékszem, de én egy kis ferde végű ecsettel szoktam megfesteni a szemöldököm. Ezt a tippet is az üzletben mondta az eladó és igaza volt, ezzel a legkényelmesebb.

2021. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Dejooo :) szuper :) ferde ecset jo otlet :) es milyen aranyban kevered a festeket az oxival?

Es neked a borodet is befogja? Mert nekem ritka a szemoldokom


Es tenyleg masfel hetig kitart?


Ezt a szoket hasznalod?

[link]

2021. febr. 11. 12:24
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy szokesbarna hajhoz melyik lenne jo?

Ezt a vilagosbarnat neztem meg

[link]


Eddig az NYX szemoldokgel blond verziojat hasznaltam es azt szeretem :)

Kozmetikusnal egyszer par eve voltam de nalam 2 napig nem tartott amit csinalt, azt mar nem tudom mit hasznalt

2021. febr. 11. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

A második van nekem, a világos barna.

Szerintem az neked is jó lenne.

Igen, a bőrt is, de onnan kopik a leggyorsabban. Nekem olyan 1-1.5 hét mire teljesen kikopik. Ha hámlasztót használsz, akkor oda ne nagyon, mert attól is hamarabb kikophat.


Keverni igazság szerint ránézésre szoktam, hogy könnyed krémes állaga legyen annak, amit aztán felviszek a szemöldökömre.


Nekem meg a másik véglet volt. Úgy megfestették mindig, hogy vagy 2-3 napig vállalhatatlan volt, mint aki jó erősen megrajzolta jó sötét ceruzával. A szőke hajamhoz gondolhatod milyen esztétikus volt.

2021. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper koszi :)

Remelem nekem is bevalik :)


Huuu na igen az a masik veglet, lehet erosebb szinnel festettek de az se jo :)


Koszi a segitseget :)

2021. febr. 11. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem festik a szemöldökön, anyukámnak igen, és a kozmetikus is a RefectoCilt használja - láttam Asia Centerben, hogy árulták külön, tehát nemcsak szakmabeli tud hozzájutni. Azért utánanéznék használat előtt, hogy hogy kell használni, mert elég erős cucc.
2021. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2021. febr. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!