Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehetne az egyik...

Szerintetek lehetne az egyik füllyukam fölé még egy lyukat lövetni?

Figyelt kérdés
Még kiskoromban lett kilyukasztva a fülem, akkor hordtam is fülbevalókat, de már egy ideje nem nagyon,viszont elég asszimetrikusra sikerült a lyukasztás és ha kicsit lógósabb fülbevalót veszek fel az húzza is az egyik fülcimpám, annyira lent van. Szeretnék újra fülbevalókat hordani ezért jutott ez így eszembe.

2021. febr. 22. 14:18
 1/3 Metionin ***** válasza:
Persze. Tapogasd ki, ha ott még nincs porc ahova szeretnéd akkor lövetheted, ha van, akkor inkább szúrasd.
2021. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják füllyuk korrekciónak. Kicsiként megmozdulhattál, így ferde lett. Célszerű szúratni inkább, az pontosabb, egyenesebb.
2021. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok hely van még ott, nekem 4 lyuk van egymás fölött és még mindig nincsenek a porcban, szerintem simán lehet, az alsó lyukat meg hagyod a fenébe, vagy beleraksz egy kis karikát pl, ahogy érzed. Nekem is volt amelyik nem jól lett szúrva, kivettem, újraszúrták a jó helyre, nem is látszik hogy el volt rontva előtte.
2021. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!