Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan válasszak alapozót?...

Hogyan válasszak alapozót? SOS (Előjött az arcomon egy pattanás és holnap lesz tablófotózás az iskolában) 18/F

Figyelt kérdés
Sosem használtam még semmilyen sminket sem, ezért nem tudom, hogy hogyan kell kiválasztani a megfelelő színárnyalatot. A DM oldalán 10-es soft beige, 20-as soft nude, 30-as soft sand alapozót láttam, ami hasonlít a bőrszínemre, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam.

2021. febr. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges alapozót venned, ha utána soha nem fogod használni. Inkább válassz korrektort, azt elég rá tenni a pattanásra. Én a catrice tégelyes korrektort szeretem.

Ha még is alapozót szeretnék akkor menj el az üzletben és próbáld ki a tesztert az arcodon, amelyik a legjobban hasonlít az eredeti bőr színedhez azt vedd meg.

2021. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A fotós úgyis retusálni fogja a képet, felesleges rákenni bármit is.
2021. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Akkor korrektort fogok venni, köszönöm a tanácsot!


#2 Inkább veszek, lehet egyszer még jól fog jönni

2021. febr. 22. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor nekünk volt a fotozas a fotosokkal jott egy sminkes aki par 100 ft ert kisminkelte mind a lanyokat mind a fiukat akik kertek. Raadasul retusalnak szar se fog latszodni. De en inkabb sminkest fogadtam amit nem is bantam meg mert az osszes lany sirt es le is toroltek amit alkottak rajtuk. xddd(lany vagyok).
2021. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!