Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tárolod az ékszereidet...

Hogyan tárolod az ékszereidet és a sminkjeidet? Nálam állandó a káosz 😅😒

Figyelt kérdés

Gyűrůk egy ilyen gyűrű tartó kézen


Piercingek és fülbevalók egy bobozban, amibe viszont a karikák nem férnek bele


Nyakláncok, gyöngysorok egy dobozban, de mindig összecsomózódnak...


A sminkek egy ilyen zipzáras szütyőben, de már az is túl van tömve.


Ez az egész a komódon van és totális a káosz.


Ezek nagy része minőségi márkás smink, és 10+ év alatt összegyűlt ezüst ékszer illetve hagyaték, szóval szelektálni csak minimálisan szeretnék, mindet használom.


Tárolási ötlet érdekelne, ami esztétikus, praktikus és átlátható.



2021. febr. 26. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ékszereknek: akaszd őket parafa táblára, akkor a nyakláncok sem gabalyodnak össze.

Sminkeknek: vegyél egy nagyobb neszesszert, mint amiben most vannak.

2021. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ékszerek: A Tchibo-ból szereztem be egy ékszertartó fát, aminek tál is van az alján. Minden elférrajta/benne, és jól is néz ki:

[link]

Sminkek: Az ecseteket, meg még 1-2 dolgot egy ilyen tartóban tárolom, csak szürkében: [link]

A rúzsokat, szájfényeket egy ilyenben: [link]

Minden más egy neszeszerben van, ömlesztve. :)

21L

2021. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%

Ékszerek: ékszertartó fa, hasznos és nagyon jól néz ki. A kis bedugós fülbevalók meg piercingek egy laborban használt sejttenyésztő plate-ben vannak.

Sminkek: van egy ilyen tárolódoboz, abban meg van 3 kisebb doboz összeragasztva, bennük külön a szem, száj és arc sminkek. A körömlakkok egy külön doboz a polcon. Az ecsetek egy koponya alakú tartóban ami eredetileg virágcserépként funkcionált. A paletták egymásra rakva vannak a polcon.

2021. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A sminkjeimnek kineveztem a komódom egyik fiókját, amiben 3-4 ilyen tároló doboz van, abba vannak kategorizálva a cuccok. Külön dobozban az alapozó, korrektor, külön a ceruzák, szempillaspirál, külön a púderek.

Az ecsetek meg egy kupában vannak a komód tetején.


Ékszerem nincs sok, a kevésbé értékeseket egy kis dobozban tartom egyben, az értékesebbeket meg a külön dobozba, amiben jöttek/kaptam.

2021. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig bajban voltam, amíg rá nem jöttem hogy az ékszereket egyáltalán nem hordom, a sminkek 80%át nem használom. Egy alapos szanálás segített úrrá lenni a káoszon :)
2021. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyenben tárolom a sminkeket, kategóriákra bontva.

Paletták

szem(tus,szempillaspirál,szemhéjpúder)

alapozók-primerek

púderek-pirosítók-highlighterek

rúzsok-szájfények

sminkhez szükséges dolgok(szempillagöndörítő, ecsetek, beautyblender stb)


[link]

Az ékszereimet egy ilyen tükrös szekrényben tárolom :)

2021. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ékszerek dobozokban vannak (ékszerdobozok), illetve a családi "ereklyék" külön. Hétköznap, meg amúgy se hordok nagyon ékszereket, nagy ritkán alkalmakkor előkaparok valamit.

Sminkek egy átlátszó ikeás dobozban vannak, a szekrényben. Külön tettem a szivacsokat és ecsetet, külön a korrektort/kontúrt és külön a rúzsokat,ezek neszeszerekben vannak, és van még 1 neszeszer, abban van a többi(púder, alapozó....). Rendezgetés/pakolás/rendszerezés mániám van, néha előtör... :/

2021. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a sminkjeimet (csak néhány kis palettám és szemceruzám meg 1 spirálom van) és az ékszereimet is Pepcoban vásárolt fiókos tárolókban tartom. A lógós fülbevalóimnak szeretnék beszerezni valamilyen állványt, amire felakasztom őket, de még nem sikerült találnom olyat, ami tetszik és nem túl drága. A karórámat, a gyűrűmet és az aktuálisan leggyakrabban használt fülbevalóimat pedig egy kis ananász alakú porcelán tálkán tartom, amit a Mömaxban vettem pár hónapja (korábban csak le voltak dobálva az íróasztalomra). :)
2021. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem Kikben teafilter tárolót 920 hufért. Valami szuper! Áttetsző műanyag, 6 fakkos fedéllel. A fedelet lepattintva kaptam két profi és esztétikus rendszerezőt, nem 6000ért, hanem 920-ért, hát nagyon nem mindegy. Meg nem mondanád, hogy nem kozmetikai rendszerező! Az egyikbe az alap sminkeimet ecsetekkel, a másikba az arcápolási rutinomat pakoltam be. Annyira oda vagyok érte, hogy direkt rákerestem a témára hogy "mindenkinek" ajánljam! Pacsi!
2021. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Tehát fedéllel kapható, kettő darab ilyet vettem. Az ékszereidet is remekül tudod benne rendszerezni. Ha nem veszed le a fedelet, akkor zárható es persze rakásolható is. Ki ne hagyd ha van a közeledben kik, minden hónapban van új árú, nem tudom ez lesz-e még ,hogyan cserélik a keszletet, nem voltam eddig a vasárlójuk.
2021. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!