Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mostanság miért lett divat a...

Mostanság miért lett divat a fiúknak a körömfestés?

Figyelt kérdés
Fiataloknál, és legfőképp Amerikába lett egy éve divat, hogy fiú létére be van festve a körme színesre.

2021. febr. 26. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én gördeszkásoknál láttam, szerintem ez is csak ilyen "lázadás" féleség. Semmi köze nincs a homoszexualitáshoz.
2021. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%
Gondolom divat. Ha nélyen hetero srác ugyan olyan cippt vesz magának mint a csaja akkor ezen már meg se lepődök. Anno látam egy párt, mindketten rózsaszín tornacipőben mentek kézenfogva. Eddig csak feketérefestett körmű srácot láttam, de az a darkos stílusa miatt volt.
2021. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem divat, de számomra nagyon taszító dolog. Attól hogy valaki meleg, még nem kell díszpicsának lenni.
2021. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Berkinek már vagy 10éve be van festve, tetszik neki.

Akinek tetszik befesti.

Miért hordanak inget a férfiak, hordhatnának pulóvert

2021. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Állatvilágban egyébként a hím a szebbik nem,kakas, oroszlán szarvas, fácán, rigó, sokkal színesebbek.

Lehet oda tartunk 😜

2021. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Miért tördelnéd el utolsó? Bántottak téged azok a gyöngéd ujjacskák? :D
2021. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%
Ó Már jelentették is a választ, amire reagáltam:D
2021. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én sem, hogy mi az oka, de engem nem zavar. Elvégre mindeki azt csinál a külsejével, amit csak akar. Szerintem sem homoszexuális beállítottság van mögötte.
2021. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
A festett köröm tök jól tud kinézni, gondolom erre végre a fiúk is rájöttek.
2021. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Valamelyik magyar rock zenész anno azt nyilatkozta hogy ö azért kezdte feketére festeni a körmeit mert notoriusan rágta öket, de igy ezzel meg tudta akadályozni. A tv ben láttam egyszer egy interjúban. Kitudja, lehet van köztük ilyen eset is.
2021. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!