Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A felső kategóriás úgynevezett...

A felső kategóriás úgynevezett high-end sminkmárkák mennyire elérhetőek és közkedveltek a magyar nők körében?

Figyelt kérdés

Az elérhetőt anyagi szempontból értem vagyis módjában áll megvásárolni, van pénze rá.

A felső kategóriás pedig a parfümériák (Douglas) kínálatában fellelhető márkák mint a Dior, Guerlain, MAC, Chanel, Lancôme.


2021. febr. 28. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

azert egy mac meg egy chanel boven nem ugyanaz az arkategoria, nem is ugyanaz a celcsoport szerintem. nekem van egy csomo

mac cuccom, meg a baratnoimnek is, pedig ugymond ‘atlagos’ nok vagyunk, atlag-valamivel atlag feletti anyagi helyzettel. szerintem a mac eleg nepszeru marka a fiatalabbak koreben is, es meg azert megfizetheto arban. nem mondanam high-endnek.


a tobbi marka szerintem inkabb az idosebbek korben van jobban elterjedve, mert 35-40 eves korara gyakoribb, hogy eljut odaig egy no, hogy megengedhessem maganak egy 15 ezres ruzst es inkabb vesz kevesebb, de jobb minosegu klasszikus sminktermeket, minthogy betarazzon 10-15 kulonbozo deogerias cuccbol, ami arban ugyanott van kb, de valahogy konnyebbem kiad az ember sokszor keveset, mint egyben egy nagy osszeget.


tehat egy 40es no inkabb vesz egy klasszikus piros chanel ruzst, a 25eves meg felvasarol egy csomo fajta szint es texturat a dm-ben a 2-3 ezres ruzsokbol, de a vegen ugynaott van.


azert szerintem a high-end nem annyira gyakori az atlag nok koreben, akiket annyira nem

erdekel szenvedelyesen a sminkeles. nekem egy estee lauder alapozom van, amit evek ota ujraveszek, mert tenyleg baromi jo, es nekem megeri azt a 15 ezer forintot. mig mondjuk egy high-end szempillaspiral nem biztos, h megerne, amikor szinten evek ota ugyanazt a lorealt veszem 3-4 ezerert, ami szamomra TOKELETES. akkor nem fogok 15 ert venni egyet, ami nem biztos, hogy annyira bejon, de legalabb ra van irva, hogy chanel/dior ..

2021. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem van pár drogériás cuccom, a többi mind Chanel, Dior meg Clarins, meg van egy MAC pirosítóm is.

Külföldön elő magyar nőként nem tudom bele tartozok-e a szavazók körébe?

2021. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!