Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti hogyan vakarjatok...

Lányok, ti hogyan vakarjatok meg a szemeteket, ha viszket, és smink van rajtatok?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ne kenődjön el a smink.
2021. márc. 2. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy mintha nem lenne rajtam smink
2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kibírom, vagy óvatosan a körmöm végével. (Hegyes műköröm, így könnyű dolgom van, az ujjam hozzá sem ér :D )
2021. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy.
2021. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Általában elfelejtem hogy van rajtam smink, lendületesen megvakarom majd rohanok kezdeni valamit a pandára mázolt szememmel.
2021. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Sehogy, régóta ösztönből nem vakarom vagy dörzsölöm a szemem, így szoktam meg a kontaktlencsével.
2021. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sehogy, vagy óvatosan csak húzogatom a bőrt a szemem körül, az enyhíteni szokta a viszketést és nem teszi tönkre a sminket.
2021. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem viszketett úgy, hogy fent volt a smink.

Vagy ha igen talán reflex szerűen odanyúltam körömmel.

Dörzsölni sosem szoktam, a tudatalattim valahogy megjegyzi ha ki vagyok festve.

2021. márc. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszomat lepontozhatjátok nyugodtan, de attól még így szoktam megvakarni, tehát ez releváns válasz a kérdésre. :)
2021. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy óvatosan körömmel, vagy ha nem vészes, akkor addig pislogok, amíg el nem múlik
2021. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!