Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beforrhat ilyen hamar a fülem?

Beforrhat ilyen hamar a fülem?

Figyelt kérdés
Kilyukasztattam a fülem. Az egyik az alul a fülcimpamon van, a másik fent a porcos résznél.. Ahol kilyukasztattam ott azt mondták hogy 2-3 hét múlva kiszedhetem.. Az alsót ki is vettem, raktam bele fülbevalót, visont két nap elfelejtettem és most azt hiszem beforrt, mivel nem tudok belerakni fülbevalót. Lehetséges ez? A felsőt pedig mikor kivettem elkezdett vérezni, ezért gyorsan lefertőtlenítettem s visszaraktam. Valami javaslat?

2021. márc. 3. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Felső, porcosat legalább fél évig ne is szedd ki, ápold rendesen, azzal lesz még macerád bőven.

Az alsó nem forr be ennyire hamar, de nagyon összeszűkül és így nem fogsz tudni semmit beletenni és pár nap nem hordás után valóban összeforr.

2021. márc. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én van hogy hónapokig nem hordok fülbevalót mégse forr össze. Porcosról nem tudok nyilatkozni
2021. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!