Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline Sky High szempillas...

Maybelline Sky High szempillaspirál vélemény?

Figyelt kérdés
Már régóta meg akarom venni és kipróbálni, de egyszerűen nincs egy boltban sem és rendelni se lehet. Nagyon sok videót láttam róla és sokan mondják, hogy nagyon jó. Valaki akinek van tud mondani véleményt? Köszönöm!

2021. márc. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Krémmánián.
2021. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Én is szerettem volna megvenni mostanában, de még sehol nincs. Gondolom, az influencerek előbb megkapják PR ajándékként, mint a halandók. Mivel új dolog, még egy kicsit várni kell rá, de hidd el, lassan biztos behozzák ide is.

Évek óta használom a régi, hajlított kefés Lash Sensational-t, és szerintem ez a LEGJOBB szempillaspirál minden szempontból.

Gyönyörű hosszú, ívelt és dús “porcelánbabás” hatást ad, továbbá egész nap olyan tartós, hogy felkenés után, megfelelő lemosó nélkül te azt le nem szeded. 😅

Egyik külföldön élő rokonom próbálta ezt az új fajtát, és ódákat zengett róla, így mindenképpen ígéretesnek tűnik.

2021. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még sajnos én sem tudtam megvenni, de amiket láttam róla, képeket és videókat brutál lesz.
2021. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Én saját meggyőződésem, hogy más szempillaspirállal is eltudod azt a hatást érni.

Én legalább is gagyi olcsóval is tudok olyat, hogy mindenki azt hiszi műszempillám van.

Szóval szerintem ez egy jól megmarketingelt és felhypolt termék. Más termékkel is eltudod érni ugyan ezt a hatást

2021. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy videót ahol összehasonlítják az Essence szempillaspiráljával és ugyanaz a végeredmény lett :D
2021. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem eri meg szerintem.. Egy olcsobb markaju is megteszi ezt a hatast. Es atkozottul nehezen jon le szerintem undorito hatast kelt
2021. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm tényleg jó de azért eléggé eltúlozták :D nem tudom mennyi az eredeti ára, de a rossmannban és a dmben is akciós volt mikor bejött, annyiért teljesen jó szerintem
2021. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én pont most vettem, és semmi hatást nem ért el az én szempillámon:(
2021. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!