Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a műkörmöt?

Figyelt kérdés
14-15 évesen belefér, vagy még korai? Rendszeres viselésre gondolok. Illetve van erre valamilyen “szabály”, hogy bizonyos kor alatt nem lehet, vagy ez körmöstől függ? Vagy egyáltalán nincs meghatározva?

2021. márc. 14. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha nem nagy karmokról van szó, hanem visszafogott, rövidebb műkörömről, akkor már akár 14-15 évesnek is lehet akár.


Amúgy nem tudom, szerintem nem nagyon van erre szabály a műkőrmösöknél, de nem tudom.

2021. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
lány esetében nem zavarna a fent emlitett kortól.
2021. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Körmöstől függ, de legtöbb helyen ennyi időseket már simán vállalnak. Nekem 15 éves korom óta van folyamatosan (vagyis pontosabban tavaly tavasszal nem volt a karantén miatt). Szerintem nem korai, belefér.
2021. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2021. márc. 14. 19:27
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

18 fölött.


14-15 éves még gyerek, hagyjuk már meg az ilyen dolgokat a felnőtteknek, oké kislányok? Inkább tanuljatok. A saját körmötöket is meg tudjátok növeszteni egyébként.

2021. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát az én körmöm pl. nagyon gyenge. Bármit szedtem/kentem eddig rá nem segített. A 18 felettet én egy kicsit túlzásnak tartom. De persze nem kötekszem, hisz én írtam ki a kérdést, és ez azért egy “érzékeny” téma. Köszi a választ :)
2021. márc. 14. 20:13
 7/17 Metionin ***** válasza:
70%
Kis szolidat középiskolában. Már ha nem tiltja a házirend, nekünk anno tiltotta pedig én is gondolkodtam rajta mert rágtam a körmöm.
2021. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Én csak olyan vendéget vállalok, aki megkeresi az árát. Épp eleget szívtam már kislányok miatt, mert "anyukám nem adott pénzt" bocsi.
2021. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen lett először gél, utána pedig 17 évesen kb épített.
2021. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen próbáltam ki először és utoljára, fél évig szenvedtem utána, pedig 10 ezerbe fájt. Azóta ismét szép erős és hosszú körmöm van, mert sokat foglalkozom vele. Szóval nem járok körmöshöz.

De ha lenne gyerekem, nem tiltanék meg neki ilyesmit. Ha képes végigülni, amíg elkészítik és tud vigyázni rá, akkor szívesen ki is fizetem. Ha meg már van pénze, mert esetleg keres (15 felett), akkor már bele se szólnék.

Off:

Ez egy annyira ártatlan dolog, hogy nem is értem hova kell ezt túlmisztifikálni (vagy inkább szexualizálni...).

Ez is egyfajta önkifejezés, a saját szépségünknek a megélése. Sokkal ártalmasabb savazni és elnyomni valakit a kora és a neme miatt...

2021. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!