Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg van olyan szemöldök...

Tényleg van olyan szemöldök piercing amihez nem kell lyukasztani?

Figyelt kérdés

Mert a szüleim azt mondták csak akkor csináltathatok szemöldök piercinget ha már "önálló leszek'", de én szeretnék mert már 16 éves vagyok és akkor már lehet csináltatni szerintem és amugy is tök önállo vagyok mert sok mindent meg csinálok már egyedül, de a szüleim nem így gondolják, mindig csesztetnek hogy nem tanulok, közben egész nap ott ülök az előtt a rohadt gép előtt és írom a házit és küldöm be a tanárnak.

Szerintetek normális, hogy 16 évesen nem engedik a szemöldökpiercinget?

De azt engedték, hogy 3 lyuk legyen az egyik fülemben, na annak örültem.



Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy csináltathassak piercinget?

[link]


Beszurtam a linket a lyukasztás nélküli pircingről, szerintetek ezt egyenlőre amig nem lehet másik ezt megengednék?



2021. márc. 16. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!