Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Két ajkat összekötő piercing?

Két ajkat összekötő piercing?

Figyelt kérdés

Extrém lenne nagyon, de kipróbálnám. Olyan piercinget akarok, ami az alsó és felső ajkaimon menne keresztül és összezárná őket. Olyan helyekre tenném be, ahol nem kell vagy tilos beszélni.


Persze kivehetőre akarnám, és tudom, hogy nagyon fura, de...na. Mit gondoltok róla?


23, lány



2021. márc. 22. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itt az a fura, hogy a pc-t az első 4-6 hétben nem igazán szabad kivenni és folyamatosan fertőtleníteni is kell, hogy ne gyulladjon be. És alkor te most nem fogsz beszélni, se enni egy hónapig miután beszúrták a pc-t?
2021. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ilyet még nem láttam. Olyanom volt ami a jobb és balodali ajkakat zárja össze. Az izgi. 24L
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uhm...na az első válaszoló által írt dolgokra nem gondoltam, mikor kipattant az ötlet a fejemből. ><
2021. márc. 22. 13:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán ha ebben az időszakban két kis gomb lenne alul és felül, és majd később cserélném át egy karikára?
2021. márc. 22. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Már láttam hasonlót, de ritka, mint a fehér holló. Igazából lehet oldalra is, lehet középre is, de akár lehet 3-3 helyre is. Monroe, philtrum/medusa, Madonna felülre és side labret, labret, side labret alulra. Vagy Cyber bites piercing + canine bites piercing párosítások. Persze ebbe nem fogsz csak úgy ékszert találni. Megoldás lehet a vágható száras bioplaszt ékszer önbehajtós golyókkal és hosszú szárral, vagy egy ívelt és hajlított száras U ékszer pontosan méretezve. Ezeket is inkább gyártattni lehet, ami nem olcsó. Viszont alaphelyzetben jó egy fél évig nem érdemes cserélgetni ezeket, mivel idő kell nekik, hogy meggyógyuljanak szépen. Vagy marad az ajak összevarrás, ami szintén extrém és csak ideiglenes, kevesen vállalják és ők is inkább alkalmakra vagy fotózáshoz.

2021. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom róla, hogy beteg dolog 🤷‍♂️
2021. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez valamennyire veszélyes.

És ha pont akkor kerülsz olyan helyzetbe, hogy segítségért kell kiabálnod, amikor bent van?

Inkább örök életedre felszakítanád a szádat?

2021. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Blueskin, te nagyon profinak tűnsz a témában, a felét nem is értem annak, amit írtál. :D


Kedves 6-os, valóban beteg dolog, ez tény.


Kedves utolsó, igen, ez így igaz, ebből a szempontból lehet veszélyes, de mi van, ha pont akkor ülök a buszra, mikor az balesetet szenved?

2021. márc. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!