Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány lyuk van a füledben?...

Hány lyuk van a füledben? Hány éves vagy és hány évesen lyukasztattad ki?

Figyelt kérdés
Nekem az egyikben 3 lyuk van a másikban 1 de szeretnék majd még abba is még kettőt.

2021. márc. 27. 10:12
 1/10 anonim válasza:
100%
A balban és a jobban is 3 lenne (az egyik oldalon felül van a harmadik, a többinél alul egymás után), csak nem bírja a fülem és begyulladt, benőtt, keloidok nőttek a helyükre.:)
2021. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

34 vagyok

bal 1, jobb 3 volt

az elsőket anyám csináltatta amíg baba voltam, a többit én olyan 16-17 körül, de a legfelsőt kb 2 hét után kivettem, így annak a helye már nem látszik, a másodikba még egy darabig tettem, aztán az összeset kivettem, mert meguntam, évekkel később mikor be akartam tenni őket a felső már benőtt, az alsók meg elkezdtek viszketni pár p után mindig, mikor betettem, úgyhogy feladtam, 2 éve derült ki, hogy fémallergiám van, azok meg bizsuk voltak...

2021. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobb: 2 cimpában és amint lehetőségem lesz 2 helixet fogok szúratni még.

Bal: 4, ebből kettő cimpában és egy industrialom van, az ugye két lyuk.


Az első kettőt kisbabaként lőtték, a második kettőnél kb. 17 lehettem mikor szúrták, az industrialnál pedig 21. Most 22 vagyok.

2021. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:

Jobb: 3 (lobe, upper lobe, tragus)

Bal: 5 (lobe, upper lobe, tragus, helix és a régi industrialom belső lyuka a helixszel szemben)

A lobe lyukakat még doki szúrta babakoromban, utána a tragus jött 27 éves koromban, majd az upper lobe-ok 28 évesen, az industrial 29 évesen de sajnos a külső lyuknál kilökődött, 30 évesen lett helyette a helix meg ugyanakkor a másik tragus. Még a jobb fülembe kéne egy rook.

30nőstény

2021. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 volt a cimpáimban, de az egyik rendszeresen begyulladt, és végül be is forrt. 14 és 18 éves korom között több részletben készültek, most 33 vagyok.
2021. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:

bal: egy hagyományos fülbevaló (8 éves lehettem kb), egy mellette (19), egy tragus (26) meg egy helix (15)

jobb: kettő sima egymás mellett (8 és 19).

2021. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
baloldalt 7 jobboldalt 3 + orromon
2021. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikben 2 van, az elsőt 4 éves koromban csinálták, a másodikat talán 4 éve csináltattam. Gondolkozom még harmadikon, de egyelőre még nem szántam rá magam. Szívesen tennék porcba is fülbevalót, de a fülcimpám is sokszor begyullad, félek, hogy a porc nagyon nehezen gyógyulna és még több baj lenne vele. 23/L
2021. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bal oldalt 11 (3 sima lobe, 4 helix, 1 industrial, 1 conch, 1 rook)

Jobb oldalt 7 (4 lobe, abból a legalsó tágító, 1 helix, tragus, anti tragus, meg a fülem felsô peremén függôlegesen, ahol csináltattam ott orbitalnak nevezték, de a net szerint az más). Ezeket kb 17 éves koromig szedtem össze, az elsô helixet a 13 szülinapom elôtt pár nappal csináltattam.

Illetve van az orromba egy karika, 2 szemöldök, nyelv, 3 a számban(labret+ 2 jobb oldalon) és 2 dermal a kulcscsontom alatt.

2021. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindkét fülemben egy lyuk van. 6 évesen lyukasztattam ki.

14.

2021. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!