Milyen alapozó a jó?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami jó alapozott? Nm túl Borsos áron. KB 2500ft ig. Ami jól fed és matt?
2021. márc. 28. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Catrice HD liquid alapozó
2021. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Loreal True match, nekem ez nagyon bevált, igaz több mint 2500.
2021. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Essence soft touch mousse? Erről tudd valaki véleményt?
2021. márc. 28. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az essence alapozóival az a gond hogy kevés árnyalatot árusít tehát nagyon nagyon valószínűleg nem fog tökéletesen igazodni a bőrtónusodhoz (vagy hófehér, vagy narancssárga....mindegyik kicsit sárgás) viszont... nem allergizálja a bőrt, nagyon sok ember arcán kellemesen elterül, nem matt, lágy. ha száraz bőrű vagy, kifejezetten ajánlott. személy szerint nem próbáltam ezt az alapozót de volt több essence termékem pl az insta perfect alapozó. amik nekem NEM váltak be: LOreal Infallible, Trend it up pink csomagolásban levő tubus, Rimmel, Miss Sporty

Ha olcsón szeretnél minőségi alapozót akkor azt ajánlom hogy szerezz a Rossmann kiárusítás részlegen. ott vettem egy Bourjois-t 1000ért, gyönyörű, rózsás árnyalata van, illetve egy Maybelline-t 700ért, annak igazán erős fedése van. Ha kedvenceket kéne mondanom, akkor Bourjois, Maybelline

2021. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utána néztem ennek az essence alapozónak, nem olyan szép az összetevő listája.
2021. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meik maybeline a legjobb alapozó ami árban sem túl erős? KB 2500ft ig?
2021. márc. 29. 19:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Rimmel stay matte sehol sincs már? Vagy ha igen mivan helyette?
2021. márc. 29. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Maybelline Fit me még ami nem rossz alapozó ilyen árban.
2021. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az essence-t vettem meg. Ki is próbáltam hát nagyon más tőle az arcom mármint úgy értem elég jól fed. És nm egyből szárad hanem miután teljesen be alapoztam. Könnyen építhető. És korrektor sem kell!
2021. márc. 31. 00:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!