Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itthon áttudnám szúrni a fülem?

Itthon áttudnám szúrni a fülem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a kérdésem hogy itthon áttudnám szúrni a fülem, szeretnék industrial pircinget, ez itthon kivitelezhető lenne?



2021. márc. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom, én tuti nem tenném meg. Ha mégis nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor vegyél steril tűt, és fertőtlenítőt, és ha lehet, akkor ne valami bizsut használj, és előtte fertőtleníts, mielőtt beteszed a füledbe.

Ha érzékeny a bőröd, vagy érzékeny vagy a fájdalomra, esetleg véralvadással vannak problémáid, akkor semmi esetre se!

2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Főleg industrial-nál én inkább nem szúrnám otthon (főleg ha még nem szúrtál máshol sem)

Szépen el tud fertőződni, valamint olyan helyen is van ahol magának nehezen szúr az ember (pl tükörben sem nagyon lehet látni közben)

Valamint a megfelelő steril tű és ékszer beszerzése sem egyszerű...

Inkább várj amíg újra kinyit a szalon, ott az ára sem olyan vészes és inkább bízd magad szakemberre.

Persze a te dolgod hogy döntesz...

2021. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én egyáltalán nem ajánlom hogy pont ezt szúrd othon. Nagyon kényes egy piercing és a behelyezése sem egyszerű, nem beszélve a gyógyulásáról. nekem 7hónapja lett szúrva de most kezd jó lenni. Várd meg még kinyitnak és inkább fizesd meg rendesen mint hogy valami baj legyen.
2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ReGina... ***** válasza:
100%

Imdustrialt semmikép sem.

Alapból sok embernek nincs meg hozzá az anatómiája, és néhány szalonban sem tudják, hogy kell rendesen szúrni.

Porcos pc. tehát a gyógyulási idő évek is lehet, és mivel két helyen is szúrni kell ezért kétszeresen fogod érezni.

+ nagyon nagyon nagyon oda kell figyelni, hogy a két lyúk milyen szögben áll egymáshoz képest, mert ha nem teljesen egy síkban van, akkor az industrial egyenes része, mindig nyomást fog helyezni a fülre ezért vadhús és egyéb szépségek fognak keletkezni a füleden.

És még a fertőzésveszélyről nem is beszéltem.

Szóval kérlek ne, várj, és inkabb fizess egy szakembernek és ne olyan helyre menj ahol lőnek is.

2021. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Át tudnád de nem érdemes mert bármennyire fertőtlenítesz előtte attól még nem olyan higénikus mert ha egy profi szúrná át. És az sem mindegy hogy hol szúrod, ez egy érzékeny testrész és ha egy picivel is arrébb szúrod az igencsak tud nagy fájdalmat okozni, szerintem inkább fordulj egy szakemberhez aki érti a dolgát.
2021. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!