Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mit gondoltok arról, ha...

Fiúk! Mit gondoltok arról, ha egy lány nem sminkel?

Figyelt kérdés
Se szempillaspirál, se alapozó, tényleg szó szerint semmi. Így nyilván látszódhatnak bőrhibák stb.

2021. ápr. 5. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan lepontoznak,de én akkor is azt gondolom,hogy végre egy normális nő. Manapság ezt is túltolják,már átesnek a ló másik oldalára. Tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet szépen, alig észrevehetően is csinálni, tényleg csak egy kis réteg alapozó illetve egy kis spirál. Sok barátnőm így csinálja és jól is áll nekik.

Én viszont nem szeretem, nem is vagyok benne túl ügyes sajnos.

2021. ápr. 5. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Én lány vagyok, de én is sajnálom rá az időt meg a pénzt, hogy mindennap sminkeljek. Alkalmakra nyilván, amúgy szeretem meg szép és érdekes alkotni :)


A barátomnak tetszik az a minimális, natúr smink, de ugye az is arról szól, hogy a bőrhibákat eltüntetjük először, vagyis korrektor, alapozó... Amiben már nem olyan komfortos összebújni stb, mert van egy sminkszaga/illata, illetve mindent összeken, nem akarom, hogy egy puszival is azt eszegesse rólam.

Illetve amit imád, az a pillaspirál, de sajnos az enyém a maszkból kifújt pára miatt elkenődik, ha maszkot kell hordanom utcán.

2021. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Pontozz le nyugodtan, de ne hogy már azért sminkelj vagy ne sminkelj, hogy a fiúknak tettszél. Én sem sminkelek és minden bőrhibám látszik és? Ki bánja ha egyszerűen nem szeretek sminkelni.
2021. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, köszönöm a válaszokat! Várok még véleményeket!
2021. ápr. 5. 11:04
 6/10 anonim válasza:
87%
Miért számít az hogy mit gondol róla akárki is? mármint értelek mit szeretnél de gondolni akármit lehet, egyébként hogy válaszoljak is, nem érdekel hogy sminkel vagy sem. Engem az érdekel hogy ha sminkel is akkor azért hogy ő "konfortosabban" vagy épp szexibbnek érezze magát de ne azért hogy eltakarja az arcát mert szégyenli hogy vannak bőrhibái. A csavar hogy ha ő szereti magát, megbarátkozott akkor ezek a "hibák" sem lesznek annyira feltűnőek. :)
2021. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem a húgom allergiás a sminkre. Konkrétan mindentől baja van, úgyhogy ő megcsináltatja a szemöldökét meg a szempillaját, meg a bőrgyógyász által felírt dolgokkal kezeli az arcát és ennyi. Teljesen jól néz ki, full igényes.


Nekem alapból is az a véleményem, hogy egy lány nem attól fog tetszeni, hogy hogyan van kisminkelve. Sokkal fontosabb a kisugárzása. De nem akarom azokat a lányokat se leszólni akik esetleg sminkelnek, ha nekik úgy jó akkor nekem most mi közöm hozzá. :D

20/F

2021. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elfogadható!
2021. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Pezsgőt bontok - végre nem valami műnő.
2021. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy kicsit lehet magunkra adni.. nem kell alapozó de egy kis szempilla spirál...vagy ajak ápoló igényes külsőt varázsol
2021. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!