Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ékszereket hordanak a...

Milyen ékszereket hordanak a mai 13-14 évesek? Légyszi képet is küldjetek!

Figyelt kérdés
Fülbevaló, nyaklánc, karkötő.

2021. ápr. 13. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a mindennapokon iskolába.
2021. ápr. 13. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Én 13 évesen ilyet hordtam:


[link]


Nagyon jó íze is volt.

2021. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen ezüst nyakláncot hordtam katica medállal, pici bedugós fülbevalókat, 1-2 ezüst gyűrűm is volt, nagyjából ennyi.
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen gyöngy alakú fülbevalót, és ezüst színű karórát hordtam.

Ez kb. négy éve volt.

2021. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. MA a 13 évesek miket hordanak. Azok akik MA 13 évesek. Bocs.
2021. ápr. 13. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok. Aki le lett pontozva..


Azok a MA13ÉVESEK nincsenek itt Gyakorin, mert a regisztrációhoz be kell tölteni a 16. életévet. Nem kér személyit az admin, de egy válasz miatt senki nem akar megkockáztatni egy fióktörlést.


Amúgy hogy komoly választ is adjak, nincs olyan, hogy egy 13 éves EZT hord.

Ha most azt mondom, hogy a mai 13 évesek mind 24 karátos, gyémántberakásos nyakláncot hordanak, rohansz anyuhoz kérni ilyet gyereknapra?

Változó. Valaki ékszerbolti ékszert hord, akár 50-100 ezer forint értékben is, valaki csak műanyag karkötőket, vagy ilyesmiket, valakit pedig egyáltalán nem érdekelnek az ilyenek, vagy nincs is pénz ilyenekre, és nincs is semmilyen ékszere.


Sógornőmet nem tudom megérteni, aki most vett a 10 éves gyerekének 70 ezert forintért fülbevalókat, aztán mikor bejön az udvarról, játszótérről stb. anyuka legelső dolga az, hogy "fülbevaló megvan?? Okosan játszál, nehogy kiessen!!"

Hát bmeg, akkor minek vettél Ilyen drágát neki te szerencsétlen.. ja igen, szülői körben dicsekedni kell..

2021. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a húgom 13 éves. Nyakláncot nem igazán hord, de fülbevalókat igen. Nagyon szereti a fülbevalókat sok is van neki. De inkább gyöngy fülbevalókat hord. Még néha karkötőt is szokott hordani ami gyöngyökből van meg gyűrűt de azt nagyon ritkán.

Szóval lényegében gyöngy fülbevalókat szokott viselni.

2021. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindennapokra ilyen egyszerűbb ezüst nyakláncot fülbevalót.

[link]

[link]

Szerintem ilyesmiket. De az a lényeg, hogy a lánynak tetsszen. Mindenkinek más a stílusa.

Ilyen: [link] nyakláncot nagyon sokat láttam fiatal lányokon.

2021. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


En 15 vagyok.13 èves korom òta ugyanazokat az èkszereket hordom(csak a kèszlet bōvült hasonlò darabokkal)


12 èves koromban èpült ki rendesen a saját kis szemèlyisègem (deszkás vagyok)

èn ilyeneket hordok:

[link]

[link]

[link]

[link]

ès sok medèlos nyakláncot.

2021. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!