Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az normális orr piercingnél...

Az normális orr piercingnél (nostril)?

Figyelt kérdés
Ma lövettem piercinget (azért lövettem, mert félek a tűtől) és olvastam, hogy lehet pirosodás, duzzanat meg fájdalom. Na most egyik sincs, csak annyi, hogy szokatlan. A fül (lobe) piercingnél is ez volt, be se gyulladt, de elég hamar be is gyógyult. Másnál is volt ilyen?
2021. ápr. 29. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
normális, csak ne piszkáld és rendszeresen tisztítsd h később se gyulladjon be
2021. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, fogom tisztítatni, már előre megvettem a Tetran kenőcsőt. Meg utána olvasgattam a gyógyulás "gyorsítását" is. Viszont olvastam olyat, hogy kamillás borogatást ajánlják meg a ne mozgasd a piercinget, de egy másik oldalt meg a kamillás borogatás nem jó és mozgatni kell a piercinget
2021. ápr. 29. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én nem használtam rá semmiféle borogatós cuccot, az összes piercingemet mozgattam, persze nem egész nap csak néha, 1-2x. nem baj ha mozgatod csak ne ess vele túlzásba. octeniseptet használtam rá, fertőtlenítő.

2021. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 4. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!