Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanásosan sminkelni?...

Pattanásosan sminkelni? :/ Illetve ha aznap lesz tesi óra?

Figyelt kérdés

Van néhány pattanás a hajtövemnél a homlokomon, viszont szeretnék egy kis szemhéjpúdert felvinni, illetve szempillaspirált, de félek, hogy mégjobban feltűnnének a pattanások.

A patikat nem szeretném lealapozózni, sem pedig korrektorral elfedni, mert eddig csak rosszabb lett tőle.


A másik, amiért nem tudom, mi legyen reggel, az az a tényező, hogy dupla tesink lesz. Csak az említett szemhéjpúder, meg szempillaspirál lenne rajtam. Nem fogom leizzadni, vagy ilyesmi?


Szeretnék kicsit már sminkelni, de minden nap van tesink. :/


Megköszönném ha értelmes válaszokat kapnék!



2021. máj. 17. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Vannak vízálló sminkek, azokat nem fogod leizzadni. De valószínűleg a mostani sminkeddel is rendben leszel, de azért kipróbálhatod, hogy lemosódik-e, ha izzadsz. Pl menj el futni :D
2021. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én alapból sminkeltem már suli alatt, és a tesin sosem folyt le, vagy nem izzattam még le annyira hogy lefolyon. Reggel fujsz rá egy kis fixálót, aztán mehetsz. De alapból nap végére le fog jönni egy kis része, ez mindig így van.
2021. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hasznalk fixalo sprayt, es akkor jo lesz
2021. máj. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok függ a termékek minőségétől és a tesióra intenzitásától. Nálunk kb.mindenkiből futóbajnokot akartak faragni a gimnáziumban. Mi bizony leizzadtuk a sminkünket. Aztán tesi után újra sminkeltünk.
2021. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!