Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért rúzsozzák túl magukat a...

Miért rúzsozzák túl magukat a nők?

Figyelt kérdés

Leginkább a celebek tesznek fel ilyen képeket, ahol az alsó,-felső ajkukon túl rúzsozzák magukat, és még amit felraknak effektet a képre, jobban ki is hozza, hogy túl haladtak rajta.

Én tudom, hogy így vastagabbnak gondolják, de szerintem abszolút nem esztétikus.

Egyàltalán nem zavaró ez egy kicsit? Engem idegesítene, hogy túl húztam az ajkaimon a rúzst.


2021. máj. 27. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Sztem is ocsmany. Van aki nagyon szepen meg tudja csinalni egy minőségi száj ceruzával es ruzzsal h ne latszodjon h kiment, de valakinél meg teljesen latom h nem az a szaja eredeti vonala es rohadt gaz://
2021. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Undorító, főleg amikor sötétebb ceruzával rajzoljàk ki jobban a szákukat mint amekkora, olyan hatása van mintha kakaós lenne a szájuk széle.
2021. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
41%
Az, hogy szerinted mi esztétikus nagyon-magyon kevés embert érdekel.
2021. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Na hármaska is így rúzsoz :D
2021. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert most ez a divat. Get over it.

(Egyébként én se húzom túl soha, de szerintem van, aki szépen meg tudja csinálni, távolabbról jól néz ki.)

2021. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
52%

Nem tudom, miből gondolod, hogy ki hogy rúzsoz, azt sem értem, hogy neked mi a problémád, hogy mások szokásai ilyen szintű ellenszenvet vált ki belőled.


Eszem megáll, hogy a lányok manapság mér semmit nem csinálhatnak jóformán anélkül, hogy valami idióta, aki egy tusvonalat nem bír meghúzni vagy akinek a lábujjáról leesett a köröm neki ne álljon gyalázkodni.


Nem tudom, biztos én vagyok a pokolfajzat, de valahogy az én életemben mindig minden fontosabb volt annál, hogy ismeretlenül nők külsején gyalázkodjak vagy az ízlésüket sarazzam.

2021. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, engem csak érdekel, hogy miért rúzsozzák túl magukat.

Honnan veszed, hogy “ilyen szintű” ellenszenvet vált ki belőlem?

Annyit írtam, hogy engem idegesítene magamon, ha túl rúzsoznám magam. És szimplán érdekel a dolog:)

Sajnálom, ha ennyire nem tudsz értelmezni.

Ismeretlenül nem fikázod a nők stílusát,stb.. meg fontosabb minden ennél. Ha fontosabb , akkor itt most miért volt olyan fontos ideírnod a véleményed? Lapozhattál volna számodra tökéletes kérdéshez is. :)

2021. máj. 27. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is undorító, meg valahol szánalmas is, azt hiszik hogy qrva jól néznek ki. 😁



Hatosnak rossz napja volt… 😕

2021. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
6, most mégsem volt semmi fontosabb annal hogy ezt igy idehanyd:(
2021. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!