Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing? (Debrecen)

Köldök piercing? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Ki szeretném szúratni a köldököm és a Testimesék nevű szalont néztem ki erre. Mi a véleményetek róla? Esetleg tapasztalat?


Természetesen mindent meg fogok kérdezni a piercingestől ha oda kerül a sor de azért kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is.


Mennyire fájdalmas a szúrás, mennyi idő után lehet napozni, mennyi az esély hogy kilökődik és maradandó heget okoz? Ehhez hasonló kérdéseim vannak, esetleg ha valakinek van ebben tapasztalata azt szívesen olvasnám! :)



2021. jún. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Van még aki ilyet csináltat..?

Régen nagy divat volt ugyan, de mára ultraciki

2021. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Szabolcs profi, én és kb. az összes ismerősöm hozzá jár ha valamit szúrni kell. Magáról a köldökpiercingről nem tudlak informálni mert nekem nincs de a szalont magát imádom.
2021. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: Az hogy kinek mi a ciki egyéni döntés, én nem azért szeretném mert divat vagy sem hanem mert tetszik.


2.: Köszönöm a válaszod, ezt megnyugtató olvasni :) Még a Főnix Tattoo-n gondolkodom, arról is jókat hallani.

2021. jún. 9. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Kedves első, a köldökpiercing fikázása az ultraciki... ;)
2021. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4

Ez nem fikázás. 90es években az volt a ciki akinek nem volt, aztán egyre elmaradt, később átment abba a kazegóriába ahol már inkább közönségesnek számított.

Kb mint a bufallo cipő vagy a hasitasi

2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Aztán vajon mitől közönséges?? A fülbevaló nem az? A többi piercing nem az? A nyaklánc, a karkötő nem az? Mi a különbség?
2021. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1-#5

Használni az *ultraciki* kitalált szót a ciki, nem olyanná formálni a SAJÁT testünket, amilyennek szeretnénk :) paraszt^^

2021. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!