Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy működnek a 2-6D szempillá...

Hogy működnek a 2-6D szempillák, mik ezek, hogy kell felrakni?

Figyelt kérdés
Sosem volt műszempillám sem, úgyhogy kérlek úgy magyarázzátok hogy laikus vagyok :)
2021. jún. 11. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy műszempillás rakja fel egyenként a szempilláidra. Van több féle ív és hossz, annak megfelelően választ, hogy mit bírnak el a saját szempilláid és milyen hatást szeretnél, pl ahogy halad kifelé úgy egyre hosszabb pillákat rak fel.


1D = 1 műszempilla kerül egy saját pilládra

2D = 2 műszempilla egy pillára

3D = 3 műszempilla …

Stb.

2021. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csipesszel fogja a saját szempillát, egy másikkal a műszempillát kevés ragasztóba mártja és felragasztja.
2021. jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor itt is újra kell menni mint egy gél lakk esetében?milyen gyakran?


Milyen árban mozog egy első alkalom és a többi?


Ár csak nagyságrendileg


Ez valami új dolog? Régen nem volt

Köszi amúgy

2021. jún. 11. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 éve nincs, de amikor jártam akkor egy új szett 13-26 ezer között volt, tehát az 1 D volt 13, a 7-8D 26 és a többi a kettő között valahol.


A töltés ára attól függ, hogy milyen időközönként mész: 2 héten belül 8-15 ezer, 3 hét 10-18 ezer, 4 hét 11-21 ezer.


Én 1-3D-ig csináltattam, az 1 D-n hamar látszik ha lyukas, tehát ott 2 hetente kellett menni, viszont 1 óra alatt meg volt. A 3D már picit időigényesebb, viszont elég volt 3 néha 4 hét is (tehát még szép egységes volt ennyi idő után)


Az első alkalom 1-2-3 óra attól függően, hogy milyet csináltatsz és mennyire gyakorlott pillás, van olyan is ahol még több. A töltés ideje szintén függ a gyakorlattól és attól, hogy mennyire hullanak, mennyire nőttek le. Ha nagyon hullik vagy gyorsan nő a pillád gyakrabban kell tölteni és a töltésnél leszedik azokat amik nagyon le vannak már nőve.


Amúgy elég rég van, legalábbis 1D már biztos volt 2015 körül, aztán folyamatosan bővült, hogy 2D, 3D,... Mostmár elég elterjedt és felkapott, mert egy egyszerű 1D is sokkal többet tud, mint egy szempillaspirál és reggel sok időt megspórolhatsz vele.

2021. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi
2021. jún. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!