Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmösök, mi a véleményetek a...

Körmösök, mi a véleményetek a reverse tip építés technikáról?

Figyelt kérdés

Ma csináltam vele a körmöm sokkal szebb lett a végeredmény mint amikor sablont használok.


Fennt tud maradni ez is 3 hétig vagy lepotyog?


Gáz lenne szalonban ezzel építeni?



2021. jún. 21. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól van megcsinálva, jó anyaggal, akkor tud olyan tartós lenni, mint bármely más műköröm.


Most még ne használd szalonban. Várd meg, hogy mi történik a körmöddel, mennyire lesz tartós. Elsőre biztosan nem sikerül úgy megcsinálni, hogy rendes pénzt lehessen kérni érte, nagyon sok probléma lehet. Az, hogy a felülete szuper, még nem jelenti azt, hogy jól lett megcsinálva.

Ki kell tapasztalni, hogy mennyi anyagot kell felvinni, hogy megfelelő legyen a vastagság, mennyire kell rányomni, hogy jól tapadjon, de elég anyag kerüljön a körömre, ne nyomd ki alóla. Illetve nagyon fontos a széleket letisztázni, különben 1-2 nap alatt levegős lesz.

Érdemes elmenni egy továbbképzésre (pl Szikszai Katalint tudom ajánlani).

Aztán lehet bevetni először családon, jó ismerősökön, majd 1-2 vendégen (nyilván bevezető áron) és megnézni a tapasztalatokat.

2021. jún. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt nagyon nagy segitseg volt.:)

Annyi még hogy a vendégek nem fogják azt hinni hogy "kontár" vagyok? Nem ciki ez a tipes dolog?

Azt érzem hogy a sablonok az ellenségeim :(

2021. jún. 22. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha látni fogják mennyire jó és tartós, akkor főleg nem.
2021. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog, de ettől még nem úszod meg a sablonozást. Nem mindenkinek lehet reverse technikával körmöt készíteni. Vannak szuper sablonozós továbbképzések, pl Fekete Zsuzsinál.
2021. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. Egy ideig azt hittem megy a sablonozás. Kb 10 embernek raktam teljes szettet, s,m,l méretűt is.

Ebből a 10-ből 7nek fennt volt 2 hét után is mind a 10 körme,

3-nak viszont mind a 10 letört a sarokpontnál. De úgy a saját köröm fölött fennt van.


Borzasztó kellemetlen volt mert pénzt kértem érte, természetesen visszaadtam nekik csak félek elviszik a híremet.


Sablonnal volt a gond igaz?

Azóta félek a sablontól :D

2021. jún. 22. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a 10 letört, akkor sablonozási hiba. De ez a reverse tipnél is előfordulhat, sőt, több a buktatója, mint a sablonnak.
2021. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reverse tippel epitek magamnak evek ota. Ha jol van rlokeszitve,nem esik le. Ne legyen vastag a koromagynal. Ne is erjel el odajg. Ott papirvekonyra kend el.
2023. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!