Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki piercingeshez anyámmal...

Ciki piercingeshez anyámmal menni?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és szeretnék piercinget. De barátaim nincsenek, egyedül menni meg nem akarok (nem mintha félnék, csak egyedül menni olyan fura). Ha anyával mennék 17 évesen piercinget szúratni az még cikibb lenne annál mintha egyedül mennék?

Ti mit gondolnátok egy olyanról akit az anyja kísér el a piercingeshez?



2021. júl. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy 2 hülye egy pár.
2021. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki.Mást is elkísér az anyja ha arról van szó
2021. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi ciki. Én még huszonévesen is simán megkérem anyukámat, hogy kísérjen el valahova. Sőt, még ha 40 lennék, akkor is megkérném. Nem azért, mert nem merek egyedül menni, hanem mert alapból szeretek a társaságában lenni, és ha pont ráér, akkor tölthetünk egy kis időt egymással.
2021. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy biztos jó a kapcsolatotok és azért pont őt kérted meg, hogy menjen veled. Szerintem nem ciki.
2021. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki semmilyen korban, de tiniként meg aztán főleg jól jön a támogatás. Ennyi idősen én is megkértem volna, ha jó lett volna a kapcsolatunk. Király hogy téged ebben is támogat, szerintem anyukád menő lehet.
2021. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vele voltam, mert még nem voltam 18 amikor az első piercingem csináltattam. Nekem nem volt ciki.
2021. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 17 vagyok és anyukámmal mentem piercinget szuratni. Egyáltalán nem gondolom ezt cikinek, ahogyan látom az előttem válaszolók sem. Nekem mondjuk ő lelki támogatásnak is kellett, mert van egy kis szociális szorongásom és mellette mindig nyugodtabbnak érzem magam.
2021. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Nem tudtam, hogy ez mennyire megszokott, hogy valaki az anyjával menjen ilyen helyre, de megnyugodtam, hogy vannak bőven akiket szintén az anyjuk kísért el.
2021. júl. 2. 12:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 18 alatt szülői aláírás is kell a helyszínen. Tehát hivatalosan nem is mehetnél nélküle.

Legalábbis amikor én a fülembe lövettem fülbevalót a csimpába, ahhoz kellett anyu aláírása, pedig én is 17 voltam.

2021. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a septum piercingemnél sem kértek aláírást, nemhogy a fülcimpám kilyukasztásánál. Úgy látszik ez változó.
2021. júl. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!