Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó ötlet egyszerre...

Szerintetek jó ötlet egyszerre több fül piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Na, most nekem összesen 4 fülbevalóm van, ebből 3 fülcinpán, 1 meg felül a porban (vagyis helix ). Tavaly csinaltattam a helixet és abba a fülembe szeretnék még egy tragus piercing és egy cnoch piercing. A másik fülembe meg egymás mellé szeretnék két helixet. Szerintetek jó ötlet egyszerre megcsináltatni az összeset? Mert a porcban sokáig gyógyul azt tudom. Mikor a helixet csináltattam akkor emlékszem nem tudtam ráfeküdni, de már nem tudom mennyi ideig. És én az oldalamon alszok azért kérdezem mert tavaly csak az egyik fülemről volt szó és akkor nyilván a másik oldalamon aludtam. Ezzel kapocsalotban bármilyen infó jöhet, mert nekem hogy mennyi ideig és hogy gyógyult az teljesen kiesett😂. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! (és bocsi a helyesírás hibákért)

2021. júl. 6. 19:01
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
1 füledbe mehet több de ha mindkettőbe egyszerre szúratsz, akkor megszívod alvásnál. Én a fülönként haladást javaslom, legutóbb nekem egyszerre szúrtak tragust és helixet, semmi gond nem volt, nem volt se fájdalmasabb se bonyolultabb, mint amikor egyenként szúrták ezeket a másik fülembe.
2021. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát én 2 szimpla lyukat lövettem egymás fölé, rohadtul nyomták egymást, úgyhogy a felsőt ki is vettem pár nap után
2021. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi szalomunkban egyszerre 3 az amit max vállalunk, mert általában ettől már eléggé bedurran az emberek füle.


Érdemes lenne egyszerre csak egy oldalra csináltatni, hogy a másikon tudj aludni.


A helix annyira nem durva, de a conch szívás lesz.

2021. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkin! 💕
2021. júl. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!