Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercingeshez megyek pénteken....

Piercingeshez megyek pénteken. Lenne 2 kérdésem?

Figyelt kérdés

Orrpiercinget szeretnék csináltatni. Az egyik kérdésem az, hogy szólhatnak azért ha esetleg nagy az orrom, és emiatt nem ajánlják vagy nem szólnak semmit az orrom méretéről és nem beszélnek le róla?


A másik, hogy majd karikát szeretnék, de úgy tudom, hogy először jobb ha csak pontot rakatok be, mert ha egyből karikával indítok úgy nagyobb esély, hogy begyullad. Miután berakják a pontot, mennyi idő múlva lehet visszamenni átcseréltetni karikára. Én úgy hallottam, hogy 2 hét múlva, ez igaz?



2021. júl. 7. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Nem határozza meg az orrod mérete a kivitelezését.

A karika nehezen gyógyulna be, ez az oka, hogy nem ajánlják, de mindenről tájékoztatniuk kell. 3-6 hét a gyógyulási ideje átlagosan. Érdemesebb szerintem 2-3 hónapot várni a cserével. De ha van honlapja a helységnek, ahol szúratod ott kell lennie leírásnak a piercingekkel kapcsolatban.

2021. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!