Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkot...

Milyen színű körömlakkot vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülinapjára vennék gél lakkot,de nem tudom milyen színűt vegyek.Valami nyárra kéne.

Ha ez számít,szép napbarnította és világosbarna haja van



2021. júl. 9. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Srác vagyok és fogalmam sincs😬világos kék van már neki ezt tudom
2021. júl. 9. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Most akkor sima körömlakk vagy géllakk? (A géllakk elég speciális, azt otthon csak úgy tudja használni, ha van hozzá lámpa, meg mindenféle egyéb felszerelés...)


Vörös, nude(bőrszínű) klasszikus színek, ezekkel nem lőhetsz mellé. Az élénk neonszínek kiemelik a barnaságot. Vagy valamilyen csilli-villi glitteres fedőlakk, amit bármilyen alapszínre fel tud kenni. Rossmann, dm táján nézz körül.

2021. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Te ismered, ember. Nálam pont a piros, rózsaszín, nude az, amit nem használok.


Nekem vegyél türkizt, kéket, narancsot. Barátnődnek honnan tudjam.


Az nem opció, hogy megkérdezed? Lehet jobban örülne, ha kiválaszthatná.

2021. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kedvenc színe?

Milyen színeket hord a leggyakrabban?

ezek alapján keress


És legyél benne biztos hogy van UV lámpája a géllakhoz és nem csak gélhatású sima körömlakkja van, mert nem mindegy

2021. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima vagy gél? Mert a kettő nem ugyanaz! Illetve te ismered őt az ízlését olyat vegyél neki amelyik színt szereti
2021. júl. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!