Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok ilyen drogériás (dm...

Írnátok ilyen drogériás (dm és rossmann) szemöldök cuccokat?

Figyelt kérdés

Aami tényleg sötét, hamvas barna, véletlen sem vöröses. És később sem vált abba, hiába nem olyan első ránézésre, feltéve meg tök elüt a fekete szálaktól, pedig elvileg pl. "ash brown".

Por és gél/pomádé érdekelne első sorban és a termék árnyalatának a száma/neve.



2021. aug. 4. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a catrice medium szemöldökceruzát használom évek óta.Nagyon meg vagyok vele elégedve.Eladóként dolgozom,és a vásárlók már többször is megkérdezték,hogy milyen technikàval tetováltattam a szemöldököm :) meg szoktak lepődni,hogy ceruza
2021. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Catrice nekem is volt egy, a slimmatic, szerettem nagyon. Abból tök jó volt a sötét barna, de annyira gyorsan elfogyott, pedig csak igazítottam vele. Cerkákból a hasonló vékonyak jönnek be, mert könnyebb nekem velük. A Maybelline hasonlóján is gondolkodtam, de lehet, hogy az is elég hamar elfogyna.

2021. aug. 4. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Alverdenek a porát használom, nagyon természetes hatást kelt felkenve.

(Amelyikben van egy kis ecset és két szín.)

2021. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Catrice szemöldökceruza nagyon jó, de árnyalatban én világosat használok. Illetve nagyon jó az Essence szemöldökzseléje, ilyen tégelyes, egy színben van.
2021. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!