Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék minőségi copf...

Hol tudnék minőségi copf póthajat rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt már copf póthajam, de az csak 2-3 ezer forint volt, nyilván második használat után dobhattam is ki, mert reménytelenül össze gubancolódott, plusz a minősége se volt az igazi. Szeretnék egy olyan minőségi hajat amit sokszor tudok viselni, és ki is lehet fésülni, de sehol nem találok olyan oldalt. Aki tud ilyet, kérem ne tartsa magába. Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. aug. 7. 10:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki letámadna hogy ugyan annyi energiába kerül beírni a googleba, mint bárki másnak, Szlovákiában élek,szlovák a google, ezért kevesebb magyarországi oldalt találok meg, ha csak nem konkrét oldalra keresek rá. 21/l. Köszi elöre is 😊
2021. aug. 7. 11:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Virginhair
2021. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne rendelj szintetikusat. A virgin hair is szép de csak pár fesulestbir ki 9000 Ft-ért. Vegyel igazi hajból. Nekem 2 van a hajplaza oldalról, 19000 plusz szállítás de azt hosszú hónapokig mosható, festhető, vasalható, süthető. Ebben az árban szerintem a legjobb, 100 gramm 50 cm.

Nagyon jo a cliplove emberi cipfja is, 140 gramm és 50 vagy 60 cm de ezek 30 ezer felett vannak (legalább a szallitas ingyenes free kóddal).

Illatszeronline.hu oldalról pothajat ne rendelj, volt onnan emberi copfom 20 ezerért és 1 hónapot se bort, hajshop ugyanez a rossz minőség.

Ha eddig szintetikus hajad volt akkor a hajplazassal elégedett leszel, ha gondolod küldök képeket arról, amik (2 db) vannak nekem onnan.

2021. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!